Xbox Series S tatmin eder mi?

2-3 yıl sonrada 60 fps verebilir mi hocam 1080p de? Ya da 1080p de fortnite yada r6 gibi fps oyunlarını rahatca oynatir mi?

Series S için desteğin kesilmesi söz konusu değil. Series X ile aynı jenerasyon olduğu için mecbur oyun çıkmaya devam edecek. Tabi çıkan oyunların grafiği ve performansı tartışılır.

Bu arada Irak'tan ucuza getirtme gibi bir hedefim var. Sanırım 8500TL gibi fiyatlara kadar inebiliyor Irak'ta baktığım kadarıyla.
Alabiliyorsanız Avrupa cihazları alın. Ortadoğu, Asya ve Amerika ürünleri en fazla 1 yıl garantili diye biliyorum. Avrupa cihazları ise 2 yıl.

2-3 yıl sonra da 60 FPS verebilir mi hocam 1080p de? Ya da 1080p de Fortnite'ya da R6 gibi FPS oyunlarını rahatça oynatır mı?

R6 120 FPS Warzone 120 FPS FPS oyunlarını rahatça oynatır 2-3 yıl sonra 60 FPS için net bir şey diyemeyiz ancak Series S de FSR var FSR 2-3 yıl içinde gelişirse 60 FPS'i çok rahat verir gelişmezsede yine de 60 FPS oyunlar olacağını ama 30 FPS oyunları da görüceğinizi düşünüyorum fakat yine de ben bu nesil Series X almanın çok mantıksız olduğunu düşünen bir kişiyim çünkü Series X ve PS5 konsolları da beklenen performansı veremiyor bu nesil Series S ile oynayıp diğer nesilde doğru düzgün 4K 60 FPS oyunculuğa giriş yapacağım sizide tatmin eder diye düşünüyorum internetten el analista de bits kanalına bakabilirsiniz.

R6 120 FPS Warzone 120 FPS FPS oyunlarını rahatça oynatır 2-3 yıl sonra 60 FPS için net bir şey diyemeyiz ancak Series S de FSR var FSR 2-3 yıl içinde gelişirse 60 FPS'i çok rahat verir gelişmezsede yine de 60 FPS oyunlar olacağını ama 30 FPS oyunları da görüceğinizi düşünüyorum fakat yine de ben bu nesil Series X almanın çok mantıksız olduğunu düşünen bir kişiyim çünkü Series X ve PS5 konsolları da beklenen performansı veremiyor bu nesil Series S ile oynayıp diğer nesilde doğru düzgün 4K 60 FPS oyunculuğa giriş yapacağım sizi de tatmin eder diye düşünüyorum internetten el analista de bits kanalına bakabilirsiniz.

Hocam peki Logitech 710 gibi gamepadleri sorunsuz çalıştırır mı? İki kişilik oyunları öyle oynayabilir miyim?

Hocam peki Logitech 710 gibi gamepadleri sorunsuz çalıştırır mı? İki kişilik oyunları öyle oynayabilir miyim?
Yanlış bilmiyorsam çalıştırmaz. Xbox desteğine sahip kontrolcüler çalışır ancak.

Destekli kontrolcülere buradan bakabilirsiniz. Çok yararlı bir rehber.

Geri
Yukarı