XBOX Series S kolu nasıl şarj edilir?

DtGurkan

Femtopat
Daha fazla  
Biraz önce oyun oynarken piliniz azalıyor diye uyarı verdi. USB-C kablo ile konsola bağladım kolu biraz bekledim. İnternette okuduğum kadarıyla içinden çıkan pil şarj olmuyormuş ama ayarlarda pil durumu kritikten düşüğe geçti gibi emin olamadım. Pillerin fotoğrafını da ekliyorum. Şarj edilebilir pil almam mı gerekiyor?
IMG_20230215_222448.jpg

Biraz önce oyun oynarken piliniz azalıyor diye uyarı verdi. USB-C kablo ile konsola bağladım kolu biraz bekledim. İnternette okuduğum kadarıyla içinden çıkan pil şarj olmuyormuş ama ayarlarda pil durumu kritikten düşüğe geçti gibi emin olamadım. Pillerin fotoğrafını da ekliyorum. Şarj edilebilir pil almam mı gerekiyor?
Eki Görüntüle 1670236

Bildiğim kadarıyla USB C girişinin olayı Xbox pilleri kullanınca USB C girişi ile oradan pilleri şarj edebiliyorsun yanlış bilmiyorsam bir yerden böyle okumuştum.

Konsola özel üretilen şarj edilebilir pillerden ve onun şarj istasyonundan almak istemiyorsanız doldurulabilir pil alın. O pilleri prize takılan ufak şarj aletleri ile bittikçe şarj edip doldurabilirsiniz.

Geri
Yukarı