Xbox Series S mantıklı seçim mi?

TarumarEdici

Hectopat
Selamlar. Biliyorsunuz ki bu devirde artık bilgisayar dizmek imkansızlaştı. Hal böyleyken ben de konsollara yönelmeyi düşünüyorum. Xbox Series S düşünüyorum. Sizce bu fiyata iyi midir? İşimi görür mü? Bir de Xbox Series S'in 2K desteklediğini gördüm. Ben eğer alırsam 4K bir televizyonda oynayacağım. Bu bir sıkıntı yaratır mı? İlla TV 4K diye 4K oyun konsollarına mı yönelmeliyim? Cevaplarsanız sevinirim.

Selamlar. Biliyorsunuz ki bu devirde artık bilgisayar dizmek imkansızlaştı. Hal böyleyken ben de konsollara yönelmeyi düşünüyorum. Xbox Series S düşünüyorum. Sizce bu fiyata iyi midir? İşimi görür mü? Bir de Xbox Series S'in 2K desteklediğini gördüm. Ben eğer alırsam 4K bir televizyonda oynayacağım. Bu bir sıkıntı yaratır mı? İlla TV 4K diye 4K oyun konsollarına mı yönelmeliyim? Cevaplarsanız sevinirim.

Bence gayet iyi konsol hele ki 1050 Ti sisteme 5K vermekten iyi
2K oynamanız bir sıkıntı yaratmaz.

Ben aldım kullanıyorum ve çok memnunum. Konsolun tek sıkıntısı depolama alanı çok az. Ama harici disk ile bu sorunu çözebilirsin.

Bence hiç mantıklı bir seçim değil nedenleri.

1. bazı oyun yapımcıları şimdiden ses çıkarmaya başladı oyunların bu konsolda düzgün çalısmayacağı söyleniyor yani en fazla 5 yıl götürür bu konsol

2.disk okuyucusu yok yani oyun takas ederek fiyatları azaltamazsınız ve eski oyunları çok ucuz fiyatlara alıp oynayamazsınız.

Geri
Yukarı