Xbox Series S mi PS4 mü?

İyi bir bilgisayarınız var mı? Öyleyse XSS'e ihtiyacınız yok.

Exclusive oyunlar için PS4 tercih edilir çok da güzel bir karar olur, ama XSS exclusive harici diğer her oyunda daha uzun ömürlü olacaktır. Bu noktada oynayacağınız oyun sayısı ve türü önemli. Az sayıda çok iyi oyun bana yeter daha fazlasına zamanım yok diyorsanız PS4 öneririm.

Çalışan bir donanımın fişini çat diye çekerseniz bozulma riski her zaman vardır. Aynısını Series X'te de PS5'te de PC'de de yapsanız bozarsınız.
Katılıyorum. Bir bilgisayar yoksa PS4 özel oyunlarıyla harika ama PS4'ün şu an tek sıkıntısı güncellik. Bir kaç seneye oyun gelmeyecek. Onun dışında bence harika bir konsol.

@ykseld_58 bu arada dostum PS4 2013 yılında çıktı.

İyi bir bilgisayarınız var mı? Öyleyse XSS'e ihtiyacınız yok.

Exclusive oyunlar için PS4 tercih edilir çok da güzel bir karar olur, ama XSS exclusive harici diğer her oyunda daha uzun ömürlü olacaktır. Bu noktada oynayacağınız oyun sayısı ve türü önemli. Az sayıda çok iyi oyun bana yeter daha fazlasına zamanım yok diyorsanız PS4 öneririm.

Çalışan bir donanımın fişini çat diye çekerseniz bozulma riski her zaman vardır. Aynısını Series X'te de PS5'te de PC'de de yapsanız bozarsınız.

Her elektrik kesildiğinde ben PS4 mü sıfırlayacağım? PS4 elektriklerin kesilmesi fişten çıkarılması anlamıyla aynı bence. Ben oyun oynarken elektrikler kesildiğinde fişten çıkmış oluyor ise her elektrik kesildiğinde bu PS4 bozulup ben bunu sıfırlamak zorunda mı kalacağım? Ve fişten çat diye çekmedim niye çekeyim ki evde tek ben yaşamıyorum. Bilgisayarı da bazen fişten çat diye çıkartıyorum ama mavi ekran bile vermiyor.

Belirttiğim sebepler PS4 hem donanımsal olarak hem sorunlu hem kötü olduğunu belirtmekti ve XSS böyle şeyler yok ve yaşanmadı. Mantıklımı bilmem ama donanımını da göze almak lazım bence.
Dostum cidden fanboy olup saçmalamışsın.
Elektrik bir cihazı fişten çektiğin zaman bazı sıkıntılar yaşaman normal.
Sony her yerde 40 kere diyor cihaz çalışırken elektriği kesmeyin.
Bu diğer cihazlarda da geçerli.
Dikkatsiz kullanıp cihaza çöp gibi davranırsan nokia bile bozarsın sen :D

Her elektrik kesildiğinde ben PS4 mü sıfırlayacağım? PS4 elektriklerin kesilmesi fişten çıkarılması anlamıyla aynı bence. Ben oyun oynarken elektrikler kesildiğinde fişten çıkmış oluyor ise her elektrik kesildiğinde bu PS4 bozulup ben bunu sıfırlamak zorunda mı kalacağım? Ve fişten çat diye çekmedim niye çekeyim ki evde tek ben yaşamıyorum. Bilgisayarı da bazen fişten çat diye çıkartıyorum ama mavi ekran bile vermiyor.
Dostum kullanmayı bilmiyorsan boş yapma. Milyonlarca kullanıcı sorun yaşamıyor ama bir beyefendi sorun yaşadı diye laf atıyor cihaza. Ne güzel dünya..

PS4 az satan bir cihaz olsa belki inandirici olabilirdi.

Dostum bence PS4 al oyunları güzel bir şekilde oyna hepsini bitir.
Sonrasında satıp XSS'e geçip gamepass al hem exc oyunları oynamış olursun hemde xbox denemiş olursun.

Dostum cidden fanboy olup saçmalamışsın.
Elektrik bir cihazı fişten çektiğin zaman bazı sıkıntılar yaşaman normal.
Sony her yerde 40 kere diyor cihaz çalışırken elektriği kesmeyin.
Bu diğer cihazlarda da geçerli.
Dikkatsiz kullanıp cihaza çöp gibi davranırsan Nokia bile bozarsın sen :D

Birincisi daha Xbox'um yok. Ama denemişliğim var ve böyle sorun çıkmadı bir defasında başıma geldi Xbox kullanırken.
Fişten ben çekmedim oyun oynarken ablam tarafından çekildi bende göremedim.
Bunu zaten bildiğim için PS4 kapatıp ışığın sönmesini bekliyorum öyle fişten çekiyorum bunu da zaten Sony diyor biliyorum.
Dikkatsiz de kullanmadım her zaman dikkatli kullanıyorum sadece ben bakmıyorken aniden ablam çıkardı bende bunu farkedemedim. Evet fişten aniden çıkarılması sonucunda bozulmalar olabilir ama sadece bir defa fişten çıkarıldı diye sistemin çökmesi biraz saçma benim için. Bu yüzden de Xbox önerdim.
Dostum kullanmayı bilmiyorsan boş yapma. Milyonlarca kullanıcı sorun yaşamıyor ama bir beyefendi sorun yaşadı diye laf atıyor cihaza. Ne güzel dünya..
Aynen haklısın PS4 adamdır. Xbox önermemeliydim. Bir daha laf atmayacağım abi özür dilerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı