Xbox Series S nasıl?

cihad16

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, şu an askerdeyim. Günleri yarıladım 140 kusur günüm kaldı, Xbox Series S gördüm. Almak mantıklı geldi, bir yandanda bilgisayara bir uprade yapsam mı diyorum. Çok kararsız kaldım, bilgisayarda oynadığım 2 oyun var. Albion Online ve LoL, bunlar için yeterli oluyor. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Fiyatı abez bir şekilde artabilir mi Xbox'un şimdi sipariş edeyim mi ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, şu an askerdeyim. Günleri yarıladım 140 kusur günüm kaldı, Xbox Series S gördüm. Almak mantıklı geldi, bir yandanda bilgisayara bir uprade yapsam mı diyorum. Çok kararsız kaldım, bilgisayarda oynadığım 2 oyun var. Albion Online ve LoL, bunlar için yeterli oluyor. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Fiyatı abez bir şekilde artabilir mi Xbox'un şimdi sipariş edeyim mi ne dersiniz?

Hocam bütçeniz nedir maksimum ayrıca bilgisayarda sadece 2 oyun oynuyorsanız upgrade yapmayın konsol alın Series S iyidir alabilirsiniz ama bütçe el verirse Series X daha mantıklı olur.

Konsol fiyatları saçma bir şekilde artmışken güzel bir seçenek olabilir Xbox Series S. Bütçenize göre konsol alabilirseniz de mutlu eder sizi. Bilgisayara 2 oyun için upgrade yapmaya gerek yok çünkü zaten yeni oyunlar konsollara geliyor ve bilgisayara gelmesi zaman alıyor. LoL oynatıyorsa problem olmaz :D

Benim de satın alma düşüncem var eğer bütçeniz elverişli ise Xbox SX tercih edin çünkü bir kere ödeyin en basiti uzun vadede keşke diğerini tercih etseydim derdinden kurtulursunuz bunun yanında daha 2-3 gün olmadı zam yedi.

Eğer 4K takıntınız yoksa 1080p de 120 FPS'e kadar sunabiliyor sizi tatmin eder.

Ayrıca PS5 ve Series X de kullanılan işlemciye sahip tap taze.

Geri
Yukarı