Xbox Series S satmak için ne yapmalıyım?

Hocam ocakta bilgisayar alacağım. Bunun gelen parasıyla okul harcamaları bir de bir kısmıyla yatırım yapmak için. Şuan Epic ve Steam'den stok yapıyorum.

İstanbul/Tuzla hocam.

2. El mağazalarına sorayım mı hocam mümkünse 11'den vermek isterim.
Sahibinden veya dolaba ilan koyun öyleyse. 10K üstüne gitmesi zor haberiniz olsun.

2 kol + Microsoft garantili hocam 10K'dan aşağısına koyarsa yazık etmiş olur cihaza.
Türkiye'de Xbox'ın alıcısı PlayStation'a göre daha az hocam bu sebepten satılsa bile uzun sürebilir. Mesela şuan Series S indirimde 10.000 TL hatta Microsoft garantili diye biliyorum alıcı sıfır alır.

2 kol + Microsoft garantili hocam 10K'dan aşağısına koyarsa yazık etmiş olur cihaza.
Hocam ailem 14300'den aldığı için 11'e satma dursun kenarda diyor.
Değerinde ve hızlı satabileceğiniz bir konum bence. Ortalama fiyata alıcı bol olacaktır.

Mağazalar kâr elde etmek için ürünü çok öldürür.
Ortalama fiyata hayır diyorlar.

Biraz bekleyip fiyat artınca satsam nasıl olur?

Türkiye'de Xbox'ın alıcısı PlayStation'a göre daha az hocam bu sebepten satılsa bile uzun sürebilir. Mesela şuan Series S indirimde 10.000 TL hatta Microsoft garantili diye biliyorum alıcı sıfır alır.
Ben arkadaş 14K'ya aldım deyince Carbon Black modeli sandım. Eğer beyaz 512 GB modelse geçmiş olsun, 8K üstüne satamaz büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı