Xbox Series S vs elektrogitar

Bir de Xbox Black Sabbath Çalamıyor. Bu etken yeterlidir herhalde. İnternet kafeye gidin bir hafta da bitirin RDR 2'yi çok istiyorsanız.

Güzel bir strat la bir Marshall alın siz, boş verin oyunu filan. Keşke zamanında aynısını yapsaydım diyorum oradan biliyorum. 10 yıldır oynamadığım oyun kalmadı ama, bir Yavuz Çetin dinlerken ağlıyorum.

Sanırım elektrogitar almaya karar verdim ancak ailem ne der bilmiyorum. Babamla bir şeyler dinlerken araya Metallica karışınca kafa sallar ancak annem ne der bilmiyorum.

Anneniz evde yokken, çalarsınız amfiyle o evdeykenden kulaklıkla çalışırsınız. Onun sevebileceği şeyler de öğrenin Türkçe Barış Manço Cem Karaca filan arada gülümsetirsiniz kadını.

Sana şöyle diyeyim. Hayatımda yaptığım en iyi tercih çocukken yaz ayında çalışıp bilgisayar almak yerine elektro gitar almak oldu. Ömür boyu zevk verecek nadir hobilerden.
Hocam şuan sap ayarı bile olmayan kötü bi klasik gitarım var Fade to black, One, Nothing Else Matters falan çalıyorum elektroya alışmam ne kadar sürer?

Güzel bir strat la bir Marshall alın siz, boş verin oyunu filan. Keşke zamanında aynısını yapsaydım diyorum oradan biliyorum. 10 yıldır oynamadığım oyun kalmadı ama, bir Yavuz Çetin dinlerken ağlıyorum.

Anneniz evde yokken, çalarsınız amfiyle o evdeykenden kulaklıkla çalışırsınız. Onun sevebileceği şeyler de öğrenin Türkçe Barış Manço Cem Karaca filan arada gülümsetirsiniz kadını.
Bu arada annem Erkin Koraya falan bayılır ancak gitara 10kdan fazla vermek istersem ne der bilmiyorum.

Elektro gitar alın bana kalırsa. Oyun hevesinizi anlıyorum da 2 hadi 3 haftaya geçiyor o heves bence. Ben elektro gitar aldığımdan beri oyunlara daha nadir girmeye başladım. Discord sunucularından vs. iyice bir araştırarak alın ama. Deniz Saymanın discord sunucusuna sorabilirsiniz bütçenizi ve çalacağınız türü güzel bir setup önerirler. Kötü setupla başlayıp gitardan soğumayın.

Bu arada annem Erkin Koray'a falan bayılır ancak gitara 10kdan fazla vermek istersem ne der bilmiyorum.

Çok güzel, siz 10 k vermeyin gitar a zaten. Bir strat alın bir de Marshall. Daha çok para harcayacaksınız şimdi birden çok harcarsanız 3 5 ay sonra alacaklarınız alamazsınız. 9'u geçmemeye çalışın. Babayı da ikna ederseniz anne tam rakamı bilmese de olur bence: ). Hepimiz aynısını yapıyoruz yanlış bir şey değil.

Çok güzel, siz 10 k vermeyin gitar a zaten. Bir strat alın bir de Marshall. Daha çok para harcayacaksınız şimdi birden çok harcarsanız 3 5 ay sonra alacaklarınız alamazsınız. 9'u geçmemeye çalışın. Babayı da ikna ederseniz anne tam rakamı bilmese de olur bence: ). Hepimiz aynısını yapıyoruz yanlış bir şey değil.

Amfinize gitardan daha çok para verebilirsiniz amfi duracak gitar değişecek çünkü.

Amfinize gitardan daha çok para verebilirsiniz amfi duracak gitar değişecek çünkü.
Tamamdır. Hangi stratı almalıyım sizce bu bütçede? (Hss olursa iyi olur)

Tamamdır. Hangi stratı almalıyım sizce bu bütçede? (HSS olursa iyi olur)

Ona biz bir şey söyleyemeyiz ona sizin eliniz karar verir elinize hangisi daha iyi oturacak ve daha rahat tutuş u olacak. Siz bir müzik mağazasına gidin yarın elinize alın gitarları. Oradaki arkadaşlar zaten fiyatta yardımcı olur sorun yaşamazsınız. Amfiyi internnetten alablirisiniz en uyguna nerede bulursanız.

Ona biz bir şey söyleyemeyiz ona sizin eliniz karar verir elinize hangisi daha iyi oturacak ve daha rahat tutuş u olacak. Siz bir müzik mağazasına gidin yarın elinize alın gitarları. Oradaki arkadaşlar zaten fiyatta yardımcı olur sorun yaşamazsınız. Amfiyi internnetten alablirisiniz en uyguna nerede bulursanız.
Tamamdır sağ olun. Elektro gitara karar verdim. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Marshall bütçeyi dara sokarsa Vox alın ama başka markalara yönelmeyin.

Marshall bütçeyi dara sokarsa Vox alın ama başka markalara yönelmeyin.

Daha altı bir işinize yaramayacak size yük olacaktır birkaç ay sonra.

Tamamdır sağ olun. Elektro gitara karar verdim. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Biz teşekkür ederiz bir çocugun hayatını kurtarmamıza izin verdiğin için. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı