Xbox Series S vs PC

RtxPolat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese günaydın. Sizce Series S alıp Game Pass kullanmak mı mantıklı yoksa PC toplamak mı?
Not 1: Ufak işlerimi görebileceğim düşük seviyeli bir PC'm var.
Not 2: Daha çok PES, FIFA, RDR türü oyunları seviyorum.
Not 3: PC oyunculuğu yerini konsollara bırakıyor. (İstatistiklere göre)
Not 4: PS serisinden almak istemiyorum. Özel oyunları var ama o kadar paraya değmez diye düşünüyorum.
Not 5: Series S tercih etmemin nedeni Game Pass, yeni nesil ve uygun fiyatlı, donanımı da iyi.
Not 6: Konsollar rahat 5-6 yıl kullanılabileceğini düşünüyorum fakat PC'lerde sürekli yeni şeyler çıkıp sistemimiz eskiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Xbox fiyatına çok güzel PC toplarsın hem yanlış bilmiyorsam özel oyunlar bile Xbox Game Pass'e geliyor. PC dede oynayabilirsin ama senin kararın. Artıda para katarsan on numara bir PC olur.

Herkese günaydın. Sizce Series S alıp Game Pass kullanmak mı mantıklı yoksa PC toplamak mı?
Not 1: Ufak işlerimi görebileceğim düşük seviyeli bir PC'm var.
Not 2: Daha çok PES, FIFA, RDR türü oyunları seviyorum.
Not 3: PC oyunculuğu yerini konsollara bırakıyor. (İstatistiklere göre)
Not 4: PS serisinden almak istemiyorum. Özel oyunları var ama o kadar paraya değmez diye düşünüyorum.
Not 5: Series S tercih etmemin nedeni Game Pass, yeni nesil ve uygun fiyatlı, donanımı da iyi.
Not 6: Konsollar rahat 5-6 yıl kullanılabileceğini düşünüyorum fakat PC'lerde sürekli yeni şeyler çıkıp sistemimiz eskiyor.
3- Öyle bir şey yok o istatistikler 10 yıllık falan.
6- Bilgisayarlar eskimiyor, yenileri çok hızlı gelişiyor bu yüzden konsollar da eski pcler ile aynı hızda eskiyor.

Hocam, sizin için konsol daha iyi. Alın geçin. Rekabetçi oyun oynamayan kişiler için en iyisi konsol.

Hayır. Eskimiyor, 9 yıldır kullandığım bir laptop var, hala da ufak değil, render gibi işlerimi de bazen görüyor. Hor kullanmazsanız hiç bir şey eskimez. Konsollar sadece oyun için yaratıldıkları için ekran kartı işlemci uyumu da ona göre oluyor, PC'de istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. İşiniz oyun değilse kesinlikle PC daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı