Xbox Series S vs PC

11-12 bin civarlarına RX 6600 sistem bulunabilecekken çoğu oyunda onun yarısını bile veremeyecek sisteme 10500 TL fiyat biçilmesi.

Yazmışım daha iyileride vardır diye okumuyor musunuz abi.

Hocam Xbox Series S mi daha akıcı yüksek FPS'li bir oyun deneyimi sunar yoksa RX6600 sistem mi? Ayrıca Xbox'ta tarayıcı üzerinden Instagram'ya girme, YT girme gibi şeyler var mı?

Hocam Xbox Series S mi daha akıcı yüksek FPS'li bir oyun deneyimi sunar yoksa RX6600 sistem mi? Ayrıca Xbox'ta tarayıcı üzerinden Instagram'ya girme, YT girme gibi şeyler var mı?

Ya denemedim Instagram YT flan ama bence vardır fakat 6600 daha iyi FPS verir ve ileride yükseltebilirsin o sistemi bilmiyorum bence Xbox keyif için alınır pcn vardır arada eğlenmeye Xbox oynarsın.

Bende Xbox Series S vardı satıp RX 6600 sistem sipariş verdim Series S 2 k 60 veremiyor RX 6600 ise 2 k 60 Ultra oynarsınız bazı oyunlar 4 k 45 FPS alınabilir FSR ile vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı