Xbox Series S vs PS4 Pro

Thegunays

Centipat
Daha fazla  
4K TV var genellik Online FPS oyunları oynamak için bir konsol almak istiyorum sizin öneriniz ve tavsiyeniz nedir? FIFA oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İleride PlayStation özel oyunları için bir beklentiniz varsa (bütçeniz de varsa eğer) PS4 Pro alabilirsiniz, aksi halde Xbox Series S daha mantıklı, PS4 sırf özel oyun oynayacağım diyorsanız alınabilecek bir konsol.

Açıkçası bende XSS'den yanayım ancak TV'nin 4K olması 2K oyun oynamam görüntü açısından handikap yaratır mı diye düşünüyorum en azından konsolda kaliteli bir görüntü ile keyif çıkartmak istiyorum çünkü laptopum var ve orada oyun oynayabiliyorum konsolda aradığım şey gerçek bir kalite olması.

Series S 4K görüntü veremiyor. 4K olan bir ekranda daha düşük bir çözünürlük gösterildiğinde çok kötü duruyor. PS4 Pro 4K görüntü verebiliyor. FIFA en az 2026'ya kadar çıkacaktır PS4'e.

Series S 4K görüntü veremiyor. 4K olan bir ekranda daha düşük bir çözünürlük gösterildiğinde çok kötü duruyor. PS4 Pro 4K görüntü verebiliyor. FIFA en az 2026'ya kadar çıkacaktır PS4'e.

Esasında aklımı kurcalayan tek konu buydu görüntü olarak verim alamadiktan sonra almanın da benim açımdan pek bir mantığı yok.

PS4’e çıkan Fifa ile XSS’e çıkan Fifa aynı değil. İsterse 2030’a kadar çıksın ama aynı oyundan bahsetmiyoruz.

Ne gibi bir farktan bahsediyoruz peki sizin öneriniz nedir?
Yeni nesil oyunlar sadece yeni nesil konsollara çıkıyor. XSS, XSX, PS5 gibi. Fifa’nın farklılıklarına Youtube’dan bakabilirsiniz. Ben de en çok Fifa oynuyorum ve eski nesilden her anlamda çok farklı. Bu saatten sonra yeni bir konsol alacaksanız yeni nesil bir konsol olmalı bu. XSS’in 4K Tv’lerdeki testlerini de izleyebilirsiniz. Elbette XSX ya da PS5 kadar sabit bir yüksek çözünürlük vermez 4K’da ama üzeceğini de sanmam

Yeni konular

Geri
Yukarı