PS4 vs XBOX Series S

PS4 alın kırın istediğiniz oyunu oynarsınız PS4 fat sahibi bir adam bile ragnarok oynarken Xbox sahibi ne yapıyor gidiyor PC de ki oyunlar ile yetiniyor, Xbox'ın berbat showcasini izledikten sonra Xbox'tan ümidi kestim bunu şunu yapacağız dediler ama hala bir ümit yok PC sahibi adam bile 2 3 yıl sonra deneyebiliyor bu PS oyunlarını ama Xbox kullananlar asla oynayamayacak, Xbox'ta olan bütün özellikler PC de var ki iyi bir PC varsa xboxa bakmazsınız bile adamlar ne yaparsa hepsi PC'ye ilk günden geliyor e ben neden Xbox alayım ki o zaman ne anladım ki o işten? Bomboş alet.

İnsan sarrafı olmuşum klavyenin arkasından analiz yaptım PS4 ne zaman kırılmış.

Sen benimle oyun mu oynuyorsun Game Pass bilgisayarda var işte neden Xbox alayım?

Series S'te uzun ömürlü bir konsol sayılmaz 3 4 yıl sonra oyunları 900P'de açacak.

Yahu simülasyon botu musun sen? PS4 sence kaç FPS açıyor? Fikrin yoksa söyleyeyim de cahilliğine ilaç olsun 60 FPS. 60 nere 120 nere.

Ha siz PC de olan oyunları oynayacakmışsınız pardon özel oyun sizin neyinize zaten ki.

Bir konsolda güce bakıyorsunuz Xbox fanboyları bir tane bile özel oyununuz yok Game Pass dışında övemiyorsunuz Xbox'ı yazık size.

Ha siz PC de olan oyunları oynayacakmışsınız pardon özel oyun sizin neyinize zaten ki.

Bir konsolda güce bakıyorsunuz Xbox fanboyları bir tane bile özel oyununuz yok Game Pass dışında övemiyorsunuz Xbox'ı yazık size.

Yav aga sen ironi olarak mı geldin dünyaya fan boyluk yapıyorsun ama onu da korsan olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı