PS4 vs XBOX Series S

PS fan boyluğun lüzumu yok TR kullanıcısı olarak cep yakmayan ve ulaşılabilir olan daha caziptir.
@slmbenmurt hocam sana verebileceğim tavsiye şu an da Game Pass'e gir ilgini çeken oyunlar varsa Series S alıp + olarak 580 küsure 3 yıllık da Game Pass alman. Bu 3 yıl sonunda PS5 geçecek vs planın varsa bayağı götürür seni.

Teşekkür ederim hocam şu an sizin gibi düşünüyorum

Ha siz PC de olan oyunları oynayacakmışsınız pardon özel oyun sizin neyinize zaten ki.

Bir konsolda güce bakıyorsunuz Xbox fanboyları bir tane bile özel oyununuz yok Game Pass dışında övemiyorsunuz Xbox'ı yazık size.

Dostum bunun fan boylukla ne alaksı var? Demek istediğini anladım ancak 9klık PC'den Series S performansı alamam. Böyle bir performans alsam bende PC toplarım. Şu an 2K oyun açan bir cihaz 3 4 sene sonra nasıl 900P'ye düşebilir? Hani 1080p desen anlarımda. PS4 bile kaç senelik cihaz 1080p çalıştırmaya devam ediyor.

Hala anlamıyon mu PC de olan oyun için Xbox almam ben bu kadar basit lan.

@Ryse senin övdüğün Xbox yüzüden Online oynamak için para veriyorsun haberin olsun bu saçmalık Xbox 360 ile başladı.
Sen bu dediğini 2023 ün sonunda söyle adamlar dünyanın yatırımını yapıyor özel oyunlar yapmak için.

Kanka sen bana 8kya 1080P'de yeni çıkan oyunları mediumda 60FPS oynatan bir PC öner alayım.

Yok aga 1080p Full ayarların dibine kadar açan PC toplasın şu anki sistemimi satar PS4 fiyatına onu alırım cebime de 10k kalır enayi değilim.

Kanka sen bana 8kya 1080P'de yeni çıkan oyunları mediumda 60FPS oynatan bir PC öner alayım.

Ha bir de oyunları bana orijinal versin bir zahmet masraf istemiyorum.

Hala anlamıyon mu PC de olan oyun için Xbox almam ben bu kadar basit lan.

@Ryse senin övdüğün Xbox yüzüden Online oynamak için para veriyorsun haberin olsun bu saçmalık Xbox 360 ile başladı.

Yav çocuk PS4'e çıkan bütün oyunlar PC'ye geliyorken ben niye konsol alayım madem?

Yok aga 1080p Full ayarların dibine kadar açan PC toplasın şu anki sistemimi satar PS4 fiyatına onu alırım cebime de 10k kalır enayi değilim.

Ha bir de oyunları bana orijinal versin bir zahmet masraf istemiyorum.

Yav çocuk PS4'e çıkan bütün oyunlar PC'ye geliyorken ben niye konsol alayım madem?

En azından 2 3 yıl sonra geliyor Xbox'ta ilk günde PC'ye geliyor ki Xbox alan adam bunları oynamayacak bu kadar basit.

En azından 2 3 yıl sonra geliyor Xbox'ta ilk günde PC'ye geliyor ki Xbox alan adam bunları oynamayacak bu kadar basit.

Ne alaka ragnarok PC ile PS4'e aynı anda çıktı komik. Bak zekanı parıldatayım hemen PS4'e özel oyun olayı bitti çoğu oyun PC'ye dönüş yaptı bu da demek oluyor ki Xbox'da aynı şekilde kullanabilecek oyunları.

Aslına bakarsanız ikisinin de iyi olduğu yönler var ben tam bir Playstation fanıyım fakat ekonomik nedenlerden dolayı Series S kullanıyorum Game Pass ile bir çok oyuna erişimim var ayrıca Series S taşıması daha kolay bir konsol ve Xbox kontolcüsünü PC'de de kullanabiliyorsunuz. Playstation'de ise benim için en önemlisi Playstation'ın kendi oyunları God Of War Uncharted gibi ayrıca Dualshock'un şarj edilebilme özelliği de önemli bana kalırsa ekonomik olarak gücünüz yetiyorsa PS4 alın fakat Game Pass gibi bir servis kullanmak istiyorsanız ve PC tarafında da oyun oynuyorsanız Series S'e bir şans verebilirsiniz.

Geri
Yukarı