Xbox Series S vs PS5 Digital

Aradaki 100 dolarlık fark sıkıntı değil. Amerika'dan amcam aracılığıyla getireceğim. Hangisini alırdınız ve neden?
Daha güçlü olduğu ve daha yüksek depolamaya sahip olduğu için ben PS5 alırdım.

Bir de PS4 ve PS5 özel oyunları benim daha çok ilgimi çekiyor. PS5 konsolun tek sıkıntısı oyun fiyatları olacak gibi görünüyor.

Exclusive olmadıkça konsolun benim için anlamı yok. Halo dışında her Oyunu pc'den de oynayabiliyorum onun için rakipsiz bir şekilde ps5. sırf God of War: Ragnarok için bile ps5.

Daha güçlü olduğu ve daha yüksek depolamaya sahip olduğu için ben PS5 alırdım.

Daha yüksek depolama derken? PS5'in 825 GB SSD hafızası varken Xbox Series S'in 1 TB hafızası var. Ayrıca PS5'in oyun fiyatları oldukça yüksek fiyatlı olacak. Xbox'ın Gamepass gibi bir avantajı var. Eğer tercih sebebinizi exclusive oyunlar olduğu için PS5'den yana kullandığınızı söyleseydiniz bence daha iyi olurdu.

Düzeltme: Xbox Series S dahili depolama 512 GB olduğu gözümden kaçmış.

Son düzenleme:
Daha yüksek depolama derken? PS5'in 825 GB SSD hafızası varken Xbox Series S'in 1 TB hafızası var. Ayrıca PS5'in oyun fiyatları oldukça yüksek fiyatlı olacak. Xbox'ın Gamepass gibi bir avantajı var. Eğer tercih sebebinizi exclusive oyunlar olduğu için PS5'den yana kullandığınızı söyleseydiniz bence daha iyi olurdu.
Series S modelde 512GB SSD var. 1TB depolama Series X için geçerli.

PS5 almak daha mantıklı ama oyun fiyatları 600TL civarı olacak eğer alabiliyorsan digital model değilde normal modeli al en azından 2. el oyun alma imkanın olur.

PS5 daha güçlü bir alet. Fiyatlandırma olarak çok güzel konumlandırdı Sony. 100 dolar verip PS5 alırdım fakat senin oyunları alacak bütçen var mı? 500-600lerden başlayacak oyunlar çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı