Xbox Series S'e geçmek

Öncelikle şunu söylemeliyim yolunuza Xbox'dan devam etmek sizin için daha mantıklı olacaktır. Zaten özel oyunların çoğunu da oynamışsındır. Konsolu nasıl kullanacağınızı bilmiyorum ama ister gamepass ile ister normal indirimlerden oyun kovalayarak kullanın gayet iyi olacaktır. Gamepass denildiği kadar kötü değil. Emin olun PS Plus'da Sony'nin kendi oyunları olmasa bu kadar övülmezdi. Zaten Microsoft'un kendi yaptığı oyunların çok büyük bir kısmı var 3. Parti oyunlar tarafında da benim için PS Plus'dan biraz daha iyi. Zaten Xbox'a geçtiğinizde oyun fiyatlarının bir kısmının PS'e göre daha ucuz olduğunu fark edeceksiniz. PS4 neslinden kalan sevdiğiniz oyunlar varsa bunların bazılarını FPS boost ile daha yüksek FPS ile oynayabilirsiniz. Zaten yeni nesil bir konsol olduğundan yeni oyunlar da çıkıyor. Xbox tarafında geriye dönük uyumluluk sayesinde PS4'te oynayamıdığınız birçok oyun var. Bu oyunları da FPS boost, Xbox One X enhanched (grafik ve çözünürlük iyileştirmesi), otomatik HDR, daha hızlı yükleme süreleri ile oynayabilirsiniz. Anlayacağınız Microsoft kendi eliyle remastered yapmış oluyor. Ayrıca bu oyunları indirimde 5-10 liradan rahatlıkla bulabilirsiniz. Yeni nesil oyunların çoğunda da 60 FPS zaten. Ayrıca bu konsolda hiçbir şekilde fan sesi duymazsınız. Konsolu alın yanına da 2 TB HDD alıp keyfinize bakın bence.
HDD değil SSD takılmalı.

Herkes Game Pass'i bedava oyun olarak görüyor ama unutulan bir şey var. Ultimate kullananlara sürekli kampanyalarla yüzde 80e varan indirim yapılıyor. Kütüphaneyi fena genişlettim bunun sayesinde. Sadece Game Pass oyunları olarak bakmayın.

Geri
Yukarı