Xbox Series S'in fiyatı neden uçtu?

4500'e resmi garantili cihaz bulursan al. İthalatçılara 4000 gibi rakamlar verilmez. 3300₺ anca eder ithalatçılar. Zaten şu an onlar da ürünlerini kaldırmış ani fiyat değişikliği yüzünden. Bence şu an en mantıklısı kampanya bekleyip resmi garantili cihazı 4500 civarında almak. Zaten illaki fiyatlar inecek. Series S'e 5500 verilmez.
Resmi garanti dediğiniz tam olarak nedir hocam? Ben cihazı sene başı gibi yurtdışından getirdim, Microsoftu arayıp kaydını yaptırdım ve 2 yıl garantisi var cihazın, sorun olduğunda Microsoft TR'ye göndereceğim. EU bölgesi 2 yıl, Doğu bölgelerinden 1 yıl global garanti var. İthalatçı garantinin problemi garanti süresinin 1 yıl olması falan mı?

Resmi garanti dediğiniz tam olarak nedir hocam? Ben cihazı sene başı gibi yurt dışından getirdim, Microsoft'u arayıp kaydını yaptırdım ve 2 yıl garantisi var cihazın, sorun olduğunda Microsoft TR'ye göndereceğim. Eu bölgesi 2 yıl, doğu bölgelerinden 1 yıl global garanti var. İthalatçı garantinin problemi garanti süresinin 1 yıl olması falan mı?

Bende anlamadım, benim için 1 yıl garanti gayet yeterli. Zaten temiz kullanıyorum cihazlarımı, konsollarda çok az bozulan cihazlar. Normal 2 yıllık garanti için 1000TL vermek saçma geliyor bana.

Resmi garanti dediğiniz tam olarak nedir hocam? Ben cihazı sene başı gibi yurt dışından getirdim, Microsoft'u arayıp kaydını yaptırdım ve 2 yıl garantisi var cihazın, sorun olduğunda Microsoft TR'ye göndereceğim. Eu bölgesi 2 yıl, doğu bölgelerinden 1 yıl global garanti var. İthalatçı garantinin problemi garanti süresinin 1 yıl olması falan mı?

Doğrudur. İthalatçıların birçoğu Japonya'dan alıyormuş konsolları. Priz dönüştürücü kullanıp sıkıntı yaşayanlar da oluyormuş o yüzden dedim. Bir de birçok kullanıcıya kutuları bantlayıp gönderiyorlarmış. Böyle bir şey de var.

Geri
Yukarı