Çözüldü Xbox Series S'te GTA V bulanık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aspect15

Decapat
Daha fazla  
Xbox Series S üzerinden GTA V oynuyorum. Oyunda silah çekip karşıma baktığımda yakın bile olsa bulanık oluyor. Oyun 1080p 60 FPS'de çalışıyor ve internetten izlediğim hiçbir videoda böyle değil. Cyberpunk 2077'de aynı problem vardı ancak onun ayarı vardı göz bulanıklığı diye onu kapatınca düzeliyordu. GTA V'de öyle bir ayarda yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşaretli ayarı off yapın.

1691564422719.png
Çözüm
@Aspect15 gösterdiğim ayar buna neden oluyor. Konsolda grafik ayarları değişmiyorsa yapacak bir şey yok. O ayar da açık geliyordur. Gerçek hayatta yakın nesneye bakarken uzakları bulanık görürsün ya, onu sağlayan bir ayar bu.

@Aspect15 gösterdiğim ayar buna neden oluyor. Konsolda grafik ayarları değişmiyorsa yapacak bir şey yok. O ayar da açık geliyordur. Gerçek hayatta yakın nesneye bakarken uzakları bulanık görürsün ya, onu sağlayan bir ayar bu.
Belki arkadaşın yaşadığı sorun farklı bir şeydendir hocam. Ben konsol ile GTA 5 oynarken bu sorun yoktu. Dediğiniz ayar da açık değildi, çünkü uzaklar bulanık gözükmüyordu. Ha ben PS üzerinden oynamıştım, PS ile Xbox arasında fark var mı bilmiyorum.

Belki arkadaşın yaşadığı sorun farklı bir şeydendir hocam. Ben konsol ile GTA 5 oynarken bu sorun yoktu. Dediğiniz ayar da açık değildi, çünkü uzaklar bulanık gözükmüyordu.

Tabii onu bilmek için de konu sahibinin bir video veya görsel eklemesi lazım. O olmadan bu kadar destek sağlayabiliyoruz.

Kardeşim klasik olacak ama konsola hard reset at içindeki her şeyi silerek kullandığın oyunları baştan yükle biliyorum yorucu oluyor ama temiz kurulum her zaman iyi oluyor👍

Yeni konular

Geri
Yukarı