Xbox Series S'te klavye ve mouse destekleyen oyunlar nelerdir?

HugeSaucer11371

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1050,16Gb ram,i7 8750H, 1T HDD, 200GB SSD.
Meslek
Ögrenci
Merhaba,
Benim bir Xbox Series S'im var. Bunun için depolamasını arttıran kartlardan alıp klavye ve mouse bağlayıp oyun oynayacağım. Ama Xbox klavye ve mouse destekleyen oyunları bilmiyorum. Bilen varsa yazabilir mi ona göre alacağım.

PS4 için bir aparat vardı desteklemeyen oyunları da oynamanı sağlıyordu belki Xbox içinde kullanılabilir veya onun içinde bir alet vardır ve fiyatı da bayağı ucuzdu pahalı değil.

Son düzenleme:
Rampage Switch Xbox One-PS4-Ps3 Led Işıklı Oyuncu Klavye Ve Maus Fiyatları ve Özellikleri şu üründen bahsediyorum eskiden bakmıştım ben şu an pahalı olmuş geri dönüşüm uzun sürdüğü için kusura bakma ürünün tam detaylarını bilmiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda inceliyordu yardımcı olur umarım.

Klavye mouse destekleyen tüm oyunlar bu sitede var ayrıca o aparat Xbox için yok diye biliyorum.

İşe yarıyormuş dostum haberin olsun kullanırsın belki.

Rampage Switch Xbox One-PS4-Ps3 Led Işıklı Oyuncu Klavye Ve Maus Fiyatları ve Özellikleri şu üründen bahsediyorum eskiden bakmıştım ben şu an pahalı olmuş geri dönüşüm uzun sürdüğü için kusura bakma ürünün tam detaylarını bilmiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda inceliyordu yardımcı olur umarım.

İşe yarıyormuş dostum haberin olsun kullanırsın belki.
Xbox one diyor hocam attığınız linkte ben son nesil konsollardan bahsetmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı