Elektronik Xbox Series Wireless 9.Nesil Electric Volt 1.999 TL

Garantisi olmuyor diye biliyordum.

Bir ay önce Amazon Almanya'dan aldım. Garantisi de şöyle.

Screenshot 2024-03-26 at 23-13-20 Microsoft account Cihazlar.png

Bir ay önce Amazon Almanya'dan aldım. Garantisi de şöyle.

Eki Görüntüle 2151542

Bende de bu şekilde, 3 yıl garantili. Haziran 2023'te Amazon'dan almıştım.

Kablosunun kutudan çıkmadığı doğru mu bilmiyorum ama dongle çıkmıyor. PC'ye Bluetooth ile bağlıyorsun. PC de Bluetooth yoksa da mecbur adaptör almak gerek.

Bu ürünü kullanmadımda hiçbir aparatı olmadığı doğru mu kablosu Dongle'ı falan.

Kablo çıkmıyor, kutuda yalnızca 2 adet Duracell pil var. Type-C kablo ve pil şarj cihazı almanız gerek. Ben aşağıdaki kablo ve şarj cihazı + pillerle kullanıyorum. Piller çok uzun süre gidiyor, şarj cihazıyla birlikte geldiği için fiyatı uygun ve markası kaliteli.

Ugreen USB-A & USB-C Şarj ve Data Kablosu, 2 Metre, Siyah

Son düzenleme:
Bende de bu şekilde, 3 yıl garantili. Haziran 2023'te Amazon'dan almıştım.

Kablo çıkmıyor, kutuda yalnızca 2 adet Duracell pil var. Type-C kablo ve pil şarj cihazı almanız gerek. Ben aşağıdaki kablo ve şarj cihazı + pillerle kullanıyorum. Piller çok uzun süre gidiyor, şarj cihazıyla birlikte geldiği için fiyatı uygun ve markası kaliteli.

Ugreen USB-A & USB-C Şarj ve Data Kablosu, 2 Metre, Siyah
Bu piller standart piller mi, yoksa bir özelliği olması gerekiyor mu?

Bu piller standart piller mi, yoksa bir özelliği olması gerekiyor mu?

Şarj edilebilir piller bunlar. Bittikçe şarj cihazına takıp şarj edip tekrar kullanıyorsunuz. Kullan - at piller bu kola dayanmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarj edilebilir piller bunlar. Bittikçe şarj cihazına takıp şarj edip tekrar kullanıyorsunuz. Kullan - at piller bu kola dayanmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok onu anladım da özellikle istediği bir pil yoksa şunu alayım diyorum. 2 tane de yedek dursun.

2100 ile 2700 farkı ne acaba bunlarda, 2700 olanı alsam?

Yok onu anladım da özellikle istediği bir pil yoksa şunu alayım diyorum. 2 tane de yedek dursun.

2100 ile 2700 farkı ne acaba bunlarda, 2700 olanı alsam?

Yedeklemenize gerek yok. Piller bekledikçe, yıllar geçtikçe kapasitelerini kaybediyor. 2700 olanı alabilirsiniz. İllaki yedek olsun derseniz şunu alın; çok daha uzun ömürlüdür.

Geri
Yukarı