Xbox Series X 120FPS desteği

Kardeş PS5 taraftarı olarak geldiysen gider misin adam Xbox alacak Xbox'ı gömüp durmasan adamın hayali almak hatta herkesin hayali.
Xbox alma demiyorum. Yeni nesil oyunlarda PS5 de Xbox da 120 veremez. Atsana bir tane 120 veren AAA oyun. Ori ve R6 dışında 120 veren oyun yok, iki konsolda da.

Yeni gelen oyunşarda çok ağır bir oyun değilse 120FPS verebilir tebi eğer iyi optimize edilirse.

Gekecek oyunlardan bahsediyorum ve yeni nesil demek iyi oyun değil iyi optimize demek tlaou 2 ağır bir oyun ama PS4'e iyi optimize edildi mesela yeni nesil teknolojiyi ileride kullanmaya bailayacağız bence (optimize kısmında) yani daha yeni nesil oyun gelmedi.

Geldi yeni nesil oyunlar. Demon Souls yeni nesil. Sadece PS5'de olan oyun. 4K 60 oynanıyor.
Mesela eski nesile bakalım. DMC5 var. PS5 ve Xbox'da 4K 60 çalışıyor.
Yeni nesil konsollara bu kadar umutlanmayın. 120 için değil 60 için üretilen konsollar bunlar. Zamanında Xbox One ve PS4 tanıtılırken 1080P 60 denmişti. Ve oyunlar 900P 30FPS oynanıyordu.
Ve altını çizeyim iki firma da oyunlar 120 olacak demiyor, konsolumuzda 120'ye kadar destek var diyor.

Neyse kardeşim sana da kızdığım için özür dilerim, kızdım çünkü her Xbox almak isteyen konuşmada 10 tane PS5 fanı olunca bizi gömüp duruyorlar Xbox kötü PS5 al falan.
Ben öyle bir şey demem zaten. Her konsolun kendisine göre artısı var. İsteyen istediğini alsın. Pişman da olmaz. 7 sene götürür iki konsol da.

120Hz desteği var, oyunlarda şu anlık sadece bildiğim kadarıyla Dirt 5'te var. 120Hz modunda kalite düşüyor tabii.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar ben zaten 5 yıl götürsün ondan sonra PC toplarım eski oyunları 60 FPS oynatsın sorun değil benim demek istediğim acaba çoğu eski oyunu 120 FPS oynatır mı yine de cevaplarınız için çok sağ olun.

Geri
Yukarı