Xbox Series X alınır mı?

Series X yerine series s deneyebilirsin çünkü hep ekonomik açıdan daha uygun hem de gayet iyi performans veriyor bende gelecek hafta almayı düşünüyorum.
Hocam xbox series s'i düşündüm ancak zaten yurt dışından alacağım için hemen hemen türkiye fiyatında xbox series x alabiliyorken, tercihim xbox series x oldu.

XSX alınabilir. Özellikle Türkiye koşullarında. Bir oyuna herkes 800TL veremiyor ki Gamepass bu soruna ilaç gibi geliyor. Yakında da Microsoft'un exclusive oyunlar geliştirmesi için satın aldığı firmalar da yeni oyunlarını duyurur, çıkartırlar. Yani Xbox'da exclusive oyun sıkıntısı da yaşamazsınız tahminimce. Zaten Microsoft exclusive oyunları çıkar çıkmaz Gamepass kütüphanesine ekleniyor. Bu da gerçekten büyük bir artı.

Evet tekrardan ruhumuzun fakir ilan edileceği bir konu daha. :D.

Aşağıdaki video izleyin aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlara 700 lira vermek zor olacağından Xbox almak daha mantıklı.

4) Xbox Series X ile aynı performansı verecek bir bilgisayar ne kadara mal olur bilmiyorum şu anki kur ile birlikte yazabilirseniz sevinirim. Xbox Series X'i yurtdışından alacağım(500 euroya mal olacak) fiyat karşılaştırması olarak.

Xbox'da FPS kilidi olduğundan dolayı net bir şey diyemeyiz fakat 12 tflop olduğunu varsayarsak 2080 Ti gücünde bir GPU'su var.

Şu anki oyun oynadığınız bilgisayar laptop mu masaüstü mü?
Elinizde masaüstü mü var? Ona göre güncelleştirme de yapılabilir.
Hocam fazla kalabalık yapmamak için aynı anda cevaplamak istedim.
Şuan masaüstü kullanıyorum ancak sistem upgradelenebilir bir sistem değil diye düşünüyorum o yüzden baştan değiştirmem gerekiyor. Sistem özellikleri Intel i5 4690k, r9 290 vaporx ekran kartı, msi gaming 5 z97 anakart(ddr4 ram desteklemiyor ), ddr3 8 gb gskill ram. Yeni çıkan oyunları kaldırmadığını bildiğim için en geçmiş oyunları falan oynadım witcher 3 ü bitirdiğimde high ayarlarda ortalama 58 fps verdi ancak origini oynatamadı.

Şöyle bir durum var, 4K 120 FPS oyun oynatıp, hem Xbox 360 hem Xbox One hem de
İlk Xbox oyunlarını oynatacak bir bilgisayar toplamak çok çok çok zor. Bu yüzden benim tavsiyem almanız yönündedir.

Hocam fazla kalabalık yapmamak için aynı anda cevaplamak istedim.
Şu an masaüstü kullanıyorum ancak sistem yükseltmelenebilir bir sistem değil diye düşünüyorum o yüzden baştan değiştirmem gerekiyor. Sistem özellikleri Intel i5 4690K, R9 290 vaporx ekran kartı, MSI Gaming 5 Z97 anakart(DDR4 RAM desteklemiyor ), DDR3 8 GB G.Skill RAM. Yeni çıkan oyunları kaldırmadığını bildiğim için en geçmiş oyunları falan oynadım Witcher 3'ü bitirdiğimde High ayarlarda ortalama 58 FPS verdi ancak Origin'i oynatamadı.

Kasayı saklayıp yeni işlemci, anakart, RAM ve ekran kartı alıp upgrade edebilirsiniz. PSU ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı