Xbox Series X alınır mı?

Malicend

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, son zamanlarda bilgisayarımın yetmemesiyle birlikte oyunları artık akıcı bir şekilde yüksek grafiklerde oynayamamaya başladım. Bu yüzden de bir bilgisayar ya da yeni nesil konsol almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim. Laptop'um var günlük işlerimi halledebileceğim.

1)Bugüne kadar hiç konsol deneyimim olmadı oyunlarımın hepsini bilgisayardan oynadım ve konsol üzerinde oyun deneyimim yok? Bir fark hisseder miyim bilgisayar ile karşılaştırdığımızda. Örneğin: Akıcılık
2) Yaşında büyümesiyle birlikte artık eskisi kadar competitive oyunlar oynamıyorum aksine daha çok AC, Witcher gibi oyunlara merak sarmış bulunmaktayım.
3) Hali hazırda bir oyun kütüphanem var Steam üzerinde, Xbox (Gamepass'i biliyorum ve Xbox'u o yüzden tercih ediyorum) oyunları bilgisayar ile karşılaştırdığımızda bayağı bir pahalı kaçıyor. Yeni çıkmamış oyunlarda büyük indirimler oluyor mu yoksa bilgisayarda 150 TL olan AC odsyey e 400 TL verecek miyim?
4) Xbox Series X ile aynı performansı verecek bir bilgisayar ne kadara mal olur bilmiyorum Şu anki kur ile birlikte yazabilirseniz sevinirim. Xbox Series X'i yurtdışından alacağım(500 euroya mal olacak) fiyat karşılaştırması olarak.

Özet geçmem gerekirse, Fiyat olarak ucuza alacağımdan ve oyun odaklı olacağımdan dolayı Xbox daha yatkın geliyor ancak gerek hayatım boyunca bilgisayar kullandığımdan gerek geniş bir oyun kütüphanesine sahip ve oyunların ucuz olmasından bir de günlük hayatta da belki güçlü bilgisayar lazım olur düşüncesiyle kararsız kalıyorum sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim.

Evet tekrardan ruhumuzun fakir ilan edileceği bir konu daha. :D

Aşağıdaki video izleyin aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı