Xbox Series X alınır mı?

ahmet543

Femtopat
Daha fazla  
Xbox Series X almayı düşünüyorum ama bütçem 22 bin lira. 22 bin liraya ithalatçı garantili modeller var ama onlar da dönüştürücü ile beraber geliyormuş. Dönüştürücü ne falan bilmiyorum. Priz uyumsuzmuzmus. Bu priz işi nedir bilgi verebilir misiniz?

Zaten onun için önceden prizi ayarlıyorlar diye biliyorum.

Bazı ülkeler bizden farklı bir priz tipi kullanıyor, o uçla gelecek ve bizim prizler için dönüştürücü kullanman gerekecek. Olay genel olarak böyle.
priz-tipleri.png

Yurtdışından getirdikleri için priz şekli bizimkilerden farklı oluyor. Dönüştürücü takıp bizdeki prizlere takabiliyorsunuz. Sıkıntı olmuyor.

Xbox Series X almayı düşünüyorum ama bütçem 22 bin lira. 22 bin liraya ithalatçı garantili modeller var ama onlar da dönüştürücü ile beraber geliyormuş. Dönüştürücü ne falan bilmiyorum. Priz uyumsuzmuzmus. Bu priz işi nedir bilgi verebilir misiniz?
Bir sıkıntı olmaz, alınır. Dönüştürücü ile farklı bir priz tipi Türkiye'de kulanılana çevriliyor bu sebepten hiçbir sorun oluşmaz.

2010 yılında PS3 almıştım slim kasa. TR fiyatının 3'te birine hem 2 oyun hem de 2 controller ile birlikte. İngiltere'den aldığım için TR'ye bir geldim priz uymuyor.

O zamanın fiyatına 5 TL ile dönüştürücü aldım. Hiç bir sorun olmamıştı.

Sizde de olmaz.

Geri
Yukarı