Xbox Series X kullanıcı yorumları

Ziya Tolga

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Xbox One S sahibiyim. Elimde bulunan konsolu satıp Xbox Series X almayı planlıyorum. Kullanan arkadaşlarımız varsa yorumlarını merak ediyorum. Herhangi bir şekilde yaşadığınız bir sorun ya da problem var mı? İlk seri konsollar konusunda malum herkes önyargılı. Kronik bir problem varsa beklemeyi tercih edebilirim. Şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim.

Series S almak daha mantıklı bence. Konsoldan GeForce NOW kullananlar varmış, xcloud muhabbeti de var bunun üstüne. Bence gereği yok Series X almanın.
Series X almanın tabi ki mantığı var. İlki Series X ve S arasında grafik farkları mevcut. Oyunlar farklı optimize ayarlarda geliyor. İkincisi 4K televizyon ya da monitörün varsa Series S almanın mantığı yok. Üçüncüsü depolama kapasiteleri ve hızları farklı. Olay bütçeye ve ihtiyaçlara bakıyor. Yoksa "gerek yok" demek çok kişisel bir yargı.

Eğer evinizde 4K televizyon vs. yoksa Series S işinizi görür gibi. Ha eğer "ben ileride 4K kaliteli TV alacağım ve kutulu oyun kullanacağım" dersen Series X güzel konsoldur.

Kullanıcı yorumları için ekşi sözlük vs. gibi yerlere bakabilirsiniz bir sürü yorum oluyor orada.

Şu anda 4K bir TV ve monitöre sahip değilim. Fakat yakın zamanda almayı planlıyorum. O yüzden Series S konusuna pek sıcak bakmıyorum. Almışken ve şu anda alabilecek bütçem varken güçlü bir konsol sahibi olmak istiyorum.

@Lockheed Rehber için gerçekten elinize sağlık. Çok faydalı olmuş. Gördüğüm kadarıyla Series X konsolunda kronik olan ya da korkmam gereken bir problem yok.

Hocam Series X üzerinde bariz kronik sıkıntı yok şu an kullananlar özellikle aşırı sessiz fana sahip olduğunu söylüyorlar.
PS5 kullanıyorum bende. Eğer PS tarafında da bakıyorsanız sorularınızı alabilirim Series X üzerinde kesinseniz alın geçin bence çok güzel bir cihaz o da.

Hocam Series X üzerinde bariz kronik sıkıntı yok şu an kullananlar özellikle aşırı sessiz fana sahip olduğunu söylüyorlar.
PS5 kullanıyorum bende. Eğer PS tarafında da bakıyorsanız sorularınızı alabilirim Series X üzerinde kesinseniz alın geçin bence çok güzel bir cihaz o da.

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Fakat PS konsoluna oyun fiyatları yüzünden çok sıcak bakamıyorum. GamePass benim oldukça işimi görüyor. Ayrıca çevremde ve kardeşimde Xbox olduğu için ortak platformdan uzaklaşmayı pek düşünmüyorum. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı