Xbox Series X kullanıcı yorumları

Hocam konuyu hiç okumadan yorum yapmışsınız. Çevremde Xbox kullanan insanlar var ve birlikte oyun oynuyoruz. Hem bana GamePass yetiyor hem de oyun fiyatları için düşünmüyorum. Ortak kullandığımız bir platform varken neden konsol değiştireyim ki?
özür dilerim şak diye dalmışım

Hocam konuyu tekrar açmak gibi olacak ama umarım cihazdan memnun kalmışsınızdır. Ben de 2 gün önce Series X aldım ve kullanıyorum. Oyun performansı, sessizliği, oyun çeşitliği derken sadece 33GB boş alan kaldığını gördüm dün. Uzun kullanım olarak eksileri artıları nedir sizin için. Cevaplarsanız çok sevinirim. 😇

Hocam konuyu tekrar açmak gibi olacak ama umarım cihazdan memnun kalmışsınızdır. Ben de 2 gün önce Series X aldım ve kullanıyorum. Oyun performansı, sessizliği, oyun çeşitliği derken sadece 33GB boş alan kaldığını gördüm dün. Uzun kullanım olarak eksileri artıları nedir sizin için. Cevaplarsanız çok sevinirim. 😇

Öncelikle iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Gerçekten güzel bir seçim yapmışsınız. Cihazı konuyu açtığım yakın tarihten beri çok aktif olarak kullanıyorum. Gerek sessiz olması gerek Gamepass nimeti sayesinde inanın kendimce hiçbir eksiklik hissetmedim. Garanti konusunda ise iki adet kontrolcüm var ve iki kere garantiye gönderme durumum oldu. İki seferinde de sıfırını gönderdiler. Kısacası çok memnunum.

Ayrıca bu süre zarfı içerisinde Xbox konsoluna geçiş yaptırdığım çok fazla arkadaşım oldu. Kimisi XSX kimisi XSS aldılar ve hepsi memnunlar. İlla ki Spider-Man ya da God Of War gibi oyunları oynayacağım gibi bir takıntınız yoksa kesinlikle hiçbir eksi hissetmeyeceksiniz.

Medya tarafında ise ufak tefek eksiklikler dışında tatmin ediyor. Netflix, Disney+, Amazon Prime Video, S Sport Plus, Spotify gibi uygulamalar var. Aboneliklerim olduğu için güzel bir şekilde kullanıyorum. Umarım yakın zamanda Blu Tv ve Bein Connect gibi uygulamalara da kavuşur. Şu anda aklıma gelen deneyimlerim bunlar. Yine aklınıza takılan bir soru işareti olursa destek olmaktan mutluluk duyarım. Tekrardan iyi günlerde kullanmanızı dilerim.😇

Öncelikle iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Gerçekten güzel bir seçim yapmışsınız. Cihazı konuyu açtığım yakın tarihten beri çok aktif olarak kullanıyorum. Gerek sessiz olması gerek Gamepass nimeti sayesinde inanın kendimce hiçbir eksiklik hissetmedim. Garanti konusunda ise iki adet kontrolcüm var ve iki kere garantiye gönderme durumum oldu. İki seferinde de sıfırını gönderdiler. Kısacası çok memnunum.

Ayrıca bu süre zarfı içerisinde Xbox konsoluna geçiş yaptırdığım çok fazla arkadaşım oldu. Kimisi XSX kimisi XSS aldılar ve hepsi memnunlar. İlla ki Spider-Man ya da God Of War gibi oyunları oynayacağım gibi bir takıntınız yoksa kesinlikle hiçbir eksi hissetmeyeceksiniz.

Medya tarafında ise ufak tefek eksiklikler dışında tatmin ediyor. Netflix, Disney+, Amazon Prime Video, S Sport Plus, Spotify gibi uygulamalar var. Aboneliklerim olduğu için güzel bir şekilde kullanıyorum. Umarım yakın zamanda Blu Tv ve Bein Connect gibi uygulamalara da kavuşur. Şu anda aklıma gelen deneyimlerim bunlar. Yine aklınıza takılan bir soru işareti olursa destek olmaktan mutluluk duyarım. Tekrardan iyi günlerde kullanmanızı dilerim.😇
Çok teşekkür ederim tekrardan. Malum ülke gündemi o kadar sık değiştiği için buraya tekrardan dnmem uzun zaman aldı. Eğer birbirimizi ekleyebilirsek Xbox ve PC üzerinden oyun oynayabiliriz. Bilmiyorum ama buradan hesap bilgisi paylaşılıyor mu?

Çok teşekkür ederim tekrardan. Malum ülke gündemi o kadar sık değiştiği için buraya tekrardan dönmem uzun zaman aldı. Eğer birbirimizi ekleyebilirsek Xbox ve PC üzerinden oyun oynayabiliriz. Bilmiyorum ama buradan hesap bilgisi paylaşılıyor mu?

Turgut hocam merhabalar, geç yazdığım için kusura bakmayın. Deprem sebebi ile kaybettiklerimiz oldu. Bu arada yakınlarını ya da tanıdıklarını kaybeden tüm arkadaşlarımıza da baş sağlığı dilerim.

Hesap bilgisi buradan paylaşılıyor mu tam emin değilim bilen bir arkadaş destek olabilirse sorun değil oynayabiliriz tabi ki.

Merhaba arkadaşlar. Xbox One S sahibiyim. Elimde bulunan konsolu satıp Xbox Series X almayı planlıyorum. Kullanan arkadaşlarımız varsa yorumlarını merak ediyorum. Herhangi bir şekilde yaşadığınız bir sorun ya da problem var mı? İlk seri konsollar konusunda malum herkes ön yargılı. Kronik bir problem varsa beklemeyi tercih edebilirim. Şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim.

Hocam sizi bilmem ama bence PS 5 satın alın bende hem PS hem Xbox var PS'den daha çok memnunum illa Xbox ise Xbox Series S + iyi bir HDD ile olayı çözersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı