Xbox Series X-S alınır mı?

1080p için xsx gereksiz, xss alın üstünede Game Pass Ultimate.
hocam yanlış anlamayın lütfen, Xbox oyunlarını bravo 15 rahatlıkla açar. Neden Xbox alıyorsunuz? Benim tavsiyem PS4 Pro alıp exclusivelerini oynayıp satmanız. O şaheserleri herkes tatmalı.

1080p için xsx gereksiz, xss alın üstünede Game Pass Ultimate.
hocam yanlış anlamayın lütfen, Xbox oyunlarını bravo 15 rahatlıkla açar. Neden Xbox alıyorsunuz? Benim tavsiyem PS4 Pro alıp exclusivelerini oynayıp satmanız. O şaheserleri herkes tatmalı.

Hocam ben exclusivleri oğlumla internet kafede oynadım
GoW.
TLOU Remastered ve 2
Tsushima Spider-Man
Bu oyunları orada deneyimledim o yüzden Xbox istiyorum zaten oynamasamda oyunlara o kadar para vermek içime pek sinmiyor benim.

Hocam ben exclusivleri oğlumla internet kafede oynadım.
GoW.
TLOU Remastered ve 2
Tsushima spider-man
Bu oyunları orada deneyimledim o yüzden Xbox istiyorum zaten oynamasamda oyunlara o kadar para vermek içime pek sinmiyor benim.

Hocam baştan sonamı oynadınız? Yoksa 1 saat açıp bakmak mı? Çünkü o oyunları baştan sona oynayın derim.
Ama xss güzel bir konsol, alıp koymak bile mantıklı:)

1080p kullanıyorsunuz diye Series S almak zorunda değilsiniz. Gamepass kullanıcısı olacaksanız eğer, gelecekte Microsoft'un çıkaracak olan AAA oyunlarını cihazınızda daha performanslı oynayabilmek için Series X alıp geleceğe yatırım yapmak daha mantıklı.

TV'nin ilerde 4K bir model ile değişme ihtimali bulunması nedeniyle ve bütçe probleminiz olmadığı için ben X almanızı öneriyorum. 1080P kullansanız dahi ileride çıkabilecek oyunlardan 60 fps alabilmeniz açısından Series X daha faydalı ve daha uzun ömürlü olacaktır.

Geri
Yukarı