Xbox Series X vs 16.000 TL sistem

yusufOzy60

Femtopat
Merhaba. Sadece oyun oynayacağım ve Xbox ile PC arasında kaldım. 13K kasa+3.5k monitör mü alsam sadece oyun oynayacağım işim falan yok sizce hangisi? Yoksa Amazon'da 16.5 k ya Xbox Series X buldum sizce güvenilir midir? Kasa linki:Sinerji Mithra Intel i3 12100F 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı] Xbox linki: Amazon'de görün Microsoft Xbox Series X Oyun Konsolu Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Bilgisayar oyunlarını oynayacakmısınız? İlerde oynamak isteyebilirisiniz ama oynamam derseniz Xbox alınır. Xbox' ın herhangi bi sorunu kroniği varmı vs. bilgim yok.

Sadece oyun oynasan bile bilgisayar bence daha avantajlı, konsolların amacı zaten ucuza bilgisayar performansında oyun oynatmak fakat Türkiye'de ikisi de aynı fiyat olduğundan konsol bence mantıksız. Bilgisayarda oyunlara da daha kolay erişirsin ve ileride bilgisayara çıkacak olan PS özel oyunlarını da oynayabilirsin.

Merhaba. Sadece oyun oynayacağım ve Xbox ile PC arasında kaldım. 13K kasa+3.5k monitör mü alsam sadece oyun oynayacağım işim falan yok sizce hangisi? Yoksa Amazon'da 16.5 k ya Xbox Series X buldum sizce güvenilir midir? Kasa linki:Sinerji Mithra Intel i3 12100F 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı] Xbox linki: Amazon'de görün Microsoft Xbox Series X Oyun Konsolu Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Bilgsiyar Daemon [Bafır] | AMD Ryzen 5 5600 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 512 GB M.2 Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Hocam bu çok dikkatimi çekti acaba işlemci yeterli mi yoksa 2.5k ekleyerek Ryzen 7 5700X ekleyelimmi çünkü yeni nesil oyunları oynayacağım ve bu sistemi Ryzen 7 5700X yaparsak i5 12400F ve RTX 3060 Ti'dan daha iyi midir?

Tabii ki bu sistem 3060 Ti'den daha iyidir bütçeniz ne kadar ona göre bir özerlişteriyim sistemi.

Hocam bütçe 19k. Ve R7 5700x Yaparsak Kasa Psu Su yeterli olurmu
Hocam r7 5700x gereksiz olur yapmanıza gerek yok. Anakartı b550 yapıp alın. Monitörünüz var mı?

Geri
Yukarı