Xbox Series X vs PS5

Siz beni anlamadınız ben diyorum ki Xbox bilgisayarın karbon kopyası konsol adı altında çakma bir bilgisayardır, PS5 birçok konuda tokatlıyor PC olmasa da PS5 almalıydı dedim bu kadar aksi olmaya gerek var mı?

Aksi bir hareket yapmadım. Dediğinize katılıyorum zaten Xbox PC'in karbon kopyasıdır. PC olmasa Xbox alınacak bir konsol Türkiye için, hala Microsoft Store fiyatları güncellemedi ve PS Store'a kıyasla çok daha ucuz oyun fiyatları, eğer maddi durum olarak oyunlara verecek paran varsa o zaman PS5 alınır.

Aksi bir hareket yapmadım. Dediğinize katılıyorum zaten Xbox PC'in karbon kopyasıdır. PC olmasa Xbox alınacak bir konsol Türkiye için, hala Microsoft Store fiyatları güncellemedi ve PS Store'a kıyasla çok daha ucuz oyun fiyatları, eğer maddi durum olarak oyunlara verecek paran varsa o zaman PS5 alınır.
Dediğiniz doğru çok ucuz oyunlar var fakat yeni nesil konsolu alan kişiler yeni nesil oyunlar oynamak için alıyor çok ucuz dediğiniz oyunlar Xbox One neslinden kalma. 10 kişinin 9'u yeni çıkacak oyunlar için alıyor ve bu oyunlar birebir aynı fiyattan çıkıyor. Yani demek istediğim 10-15 senelik oyunların ucuz olması bile Xbox tarafında tam olarak + sayılmıyor zaten o oyunları oynayacak biri PS4 bile alabilir. PS Plus varken de oyun fiyatları birçok kişiye göre dert değil inanın bana. Yani o Xbox'da çok ucuz olan oyunların birçoğu da PS Plus'da var fakat dediğim gibi olay artık yeni çıkacak olan oyunlar olduğu için birçok kişi oynamıyor o oyunları.

Cevap veren herkese teşekkürler PS de karar kıldım.

Geri
Yukarı