Xbox Series X vs Series S

Hocam zaten PC niz varsa Xbox almanın bir mantığı yok ki aynı oyunlar var sayılır. Belki 2-3 tane Xbox'a özel oyun var. Onun haricinde PS tavsiye ederim. Şahsen benim yok ama çok istiyorum. PS exclusive genellikle mükemmel oluyor. PS 5 alin.
Mantığı var. 2.800 TL'ye RTX performansı alabileceğiniz bir bilgisayar toplamanızı rica ediyorum.

Arkadaşlar PS5 özel oyunlarından dolayı benim içinde önde gibi ama bilmiyorum kişisel zevk meselesi olsa gerek ben açıkçası Xbox'ların sadeliğini çok sevdim PS5 tasarım anlamında beni kendine çekemedi ve bence birazcık büyük. Bu nedenle Xbox'lar arası seçim istedim.

Arkadaşlar PS5 özel oyunlarından dolayı benim içinde önde gibi ama bilmiyorum kişisel zevk meselesi olsa gerek ben açıkçası Xbox'ların sadeliğini çok sevdim PS5 tasarım anlamında beni kendine çekemedi ve bence birazcık büyük. Bu nedenle Xbox'lar arası seçim istedim.
PS sahibi olan arkadaşlarım aleti bir süre sonra Netflix aygıtı olarak kullanmaya başladılar zira exclusive oyunları en fazla 15-20 saate bitiyor ve çoğunda multiplayer yok. Senede 2-3 tane özel oyun çıktığını varsayarsak PS bu konuda zayıf kalıyor bence.

Series X al geç dostum. Ayrıca Xbox tarafında PC'de olmayan oyunlar da mevcut. UFC, Fight Night, NHL gibi. Bazı oyunlar da Game Pass'e geldiğinde sadece konsola çıkıyor ve bu oyunlar içinde GTA 5 ve RDR 2 gibi baba oyunlar var.

Geri
Yukarı