Xbox Series X vs Xbox Series S

Çikolatadam

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi Xbox Series X ve Xbox Series S arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe düşük olduğunda series s öneririm. Series X yerine ITX sistem toplamak çok daha mantıklı, çünkü gerek oyun fiyatları, gerek aboneliklerle fiyat bir hayli yükseliyor.

Xbox Series X çok daha güçlü ama fiyatıda hayli pahalı. Onun yerine series s al çoğu yeni nesil oyunu 2K çalıştıracaktır. Ayrıca Xbox One, Xbox 360, Xbox classic oyunlarınıda 2K'da 120FPS'de çalıştırıyor. Seni idare eden bilgisayarın varsa series s bütçe dostu. Sonuçta ikisi de oyun oynatacak.(Series s ve series x)

Önerileriniz için teşekkürler fakat zaten evimde 1050 Ti Monster laptop ve 1070 16 GB RAM toplama kasa var ama ben konsol meraklısıyım 10yaşımdan beri konsol kullanıyorum yani aynı oyunlar PC'de olsa bile gidip o Xbox'u alırım. Ve arkadaşlar bir şey daha soracağım şimdi bizim Vestel bayiliği var ben Xbox Series X için 4K bir TV getirsem monitörle aynı performansı alır mıyım ne önerirsiniz sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı