Xbox Series X'teki RDR 2 ve One X'teki aynı mı?

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 157
Knk oyun aynı oyun. Nasıl bir farklılık bekliyorsun ki?
Şaka mı yapıyorsunuz ? Tabi ki Series X daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS4 ile PS5 teki aynı oyunun grafikleri aynı mı oluyor ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam One X versiyonunu oynattığı için aynı sandım.

Hocam videoda normal One ile kıyaslıyor ben One X i sormuştum.

Size birşey demedim zaten hocam, arkadaş aynı oyun nasıl farklı olsun demişte cihazlar arasında ki donanım farkını bilmiyor heralde.
Xbox'a hakim değilim, Genel olarak konsol sevmiyorum doğru. Benim anladığım, "Aynı oyun mu?" Yani aynı içerik mi kısmıydı. Görüntü yada fps kısmını bilmiyorum.

Hocam One X versiyonunu oynattığı için aynı sandım.

Atılan video Xbox One sürümü ile Series X'i karşılaştırıyor. Xbox One RDR 2'yi 864p çalıştırırken One X versiyonu 4K çözünürlüğünde çalıştırıyor. Series X'de One X versiyonunu kullandığı için görsellik tamamen aynı, sadece daha stabil fps değerlerine ve daha az yükleme sürelerine sahip çalışıyor.

Eğer bir oyun yeni nesil güncellemesi almadıysa Series S üzerinde One S, Series X'de de One X versiyonunu kullanır. Bu da sadece daha sabit fps değerleri ve hızlanmış yükleme sürelerine sebep olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı