Xbox vs PC

kayraa1212

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gt730 Ryzen 3 1200 8gb ram 1tb hafıza
Meslek
Öğrenci
Merhaba benim bilgisayarımda GT730 ve Ryzen 3 1200 var ben PS5 almak istiyorum ama bütçem Xbox Series S'e yetiyor acaba PC'yi yükseltip DualSense alıp oyun mu oynasam yoksa Xbox Series S mi alsam bilemedim. Ekran kartı fiyatları da uçtu PC'yi yükseltsem Xbox Series S'den daha güçsüz olacak GeForce NOW da çok pahalı bilemedim fikir lazım size sormak istedim.

Xbox alacaksan oyunlarada para vermen gerekecek PC yükseltirsen yine oyunlara para ödeyip oynaman gerekecek ki birçok oyunu Crack(hiç tavsiye etmem), yapıp oynayabilirsin.

Şahsen ben laptop sahibi olduğum için Xbox Series S almayı düşünüyorum. Eğer yeterince iyi bir yükseltme yapabileceksen yükseltmeni öneririm. GeForce NOW önermem.

Şahsen ben laptop sahibi olduğum için Xbox Series S almayı düşünüyorum. Eğer yeterince iyi bir yükseltme yapabileceksen yükseltmeni öneririm. GeForce NOW önermem.

Ama yeterince yükseltme yapamadığım için bence konsol daha mantıklu.

Laptop'dan Xbox'a geçerli bir geçiş sebebin var mı? Opsiyonel olarak benimle paylaşır mısın merak ediyorum.

Bilgisayarı Roblox oynamak için falan kullanıyorum ama artık eskidiği için oyun işini Xbox'tan yapmak istiyorum çünkü yükseltme yapsam 12K ya Xbox'tan güçlü olmaz video ya da boş vakit geçirmek için PC'yi kullanırım diye düşünüyorum.

Laptop'dan Xbox'a geçerli bir geçiş sebebin var mı? Opsiyonel olarak benimle paylaşır mısın merak ediyorum.

İlk olarak laptopların sistemini yükseltmek sıkıntılı iş. İkinci olarak da hep bir oyun konsolum olsun istemişimdir. Birazcık benim isteğime de dayanıyor kısacası. Okuldan geleyim, açayım Xbox'ı tak diye oyuna gireyim istiyorum. Hata vb. şeylerle uğraşmak istemiyorum. Zaten yıllardır bilgisayar kullanıyorum. Bir de bilgisayarımı zaten satmayacağım. Ek olarak Xbox alacağım.

İlk olarak laptopların sistemini yükseltmek sıkıntılı iş. İkinci olarak da hep bir oyun konsolum olsun istemişimdir. Birazcık benim isteğime de dayanıyor kısacası. Okuldan geleyim, açayım Xbox'ı tak diye oyuna gireyim istiyorum. Hata vb. şeylerle uğraşmak istemiyorum. Zaten yıllardır bilgisayar kullanıyorum. Bir de bilgisayarımı zaten satmayacağım. Ek olarak Xbox alacağım.

Laptop değil masaüstü.

Son düzenleme:
Yalnızca oyun oynayacaksan mantıklı. Bir de önerim sadece Roblox oynayacaksan boşuna o kadar para dökme konsola. 2.el GTX 1650 laptop alsan bile Roblox'u çok rahat oynarsın.

Kendi durumumu anlatmıştım arkadaşa.

Bir de yazım yanlışından ceza yamiştimde bilgisayardan sadece Roblox oynuyorum anlamında dedim ama büyük oyunları kaldırmıyor büyük oyunları da konsoldan oynarım diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı