Xbox vs Playstation

abrahm valentin

Hectopat
Yer
Türkiye, Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 4600H, GTX 1650
Biliyorsunuz ki dolar çok yükseldi. PC toplama imkansız oldu. Ben de bir konsol almayı düşünüyorum. Ama kararsız kaldım. Xbox One ya da PS4 almak istiyorum. Amacım PS4 PLUS fiyatları ile Xbox LIVE GOLD fiyatlarını karşılaştırmak istiyorum. PS4’ü ya da Xbox’ı olan birisi fiyatları yazabilir mi?

Amacım pek performans değil ama hangisinde oyun çeşitliliği daha fazla?

Yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass ve Origin Access sistemleri olduğundan dolayı Xbox bakmanı öneririm.

Döviz duracak gibi durmuyor.
Konsol için Türkiye dijital mağazasını bile Londra fiyatlandırdığı Sony Türkiye oyunları almak baya zorlaşacak gibi duruyor.
Euro ile fiyatlandırma yapılan oyunların 300 ₺ civarını geçtim. Lüks tüketim vergilerinin artması ile 400 ₺ bandında gezeceğini söyleyebilirim. Sony aylık abonelik sistemi yapmadığı sürece Zengin işi olarak kalmaya devam edecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS4 exculusive oyunları harika. Xbox'da Game Pass, EA Acces ve Gold alırsan 1 senelik oyun almana gerek kalmaz. İşin özü PlayStation biraz daha tuzlu ülkemizde. Maddi durumunuz iyiyse PlayStation, her ay başı oyun alamam bütçem yetmez diyorsan Xbox al.

Xbox fiyat olarak daha avantajları daha iyidir. Fakat ps4'de exculusive oyunları oynamak istiyorsan ps4 almanı öneririm. Ps4 oyun takas olarak daha yaygındır. Ben ps4 ve ps4 pro kullandım. Zamanında satmıştım. Şuan xbox one s kullanıyorum. Ps4'de exculusive oyunlarını bitirmiştim. Şuanlık memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı