XBOX Wireless Gaming Kulaklık Nasıldır?

Darth Urfha

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG GL552vw
Meslek
Öğrenci
Microsoft'un kendi çıkarttığı kablosuz kulaklık nasıldır? Şu ürün:

Hocam kablosuz kulaklık fiyatları aşağı yukaru bu seyirde almışken kaliteli bir şey almak istiyorum.

PC de LoL oynarken kullandım sesler çok abartılı geliyor Braum'la bir Q atıyorum bomba patlamış gibi ses geliyor sesi kıssam bile bir süre sonra başımı ağrıtıyor 30 TL'ye BİM'den aldığım kulaklığı kullanıyorum. Ayrıca PC de yazılımıda yok sadece ekolayzır ayarı yapılabilen bir uygulama var 7.1 ile alakalı en ufak bir bilgilendirme bile göremedim. Bilmiyorum belki de ben bu zamana kadar kalitesiz kulaklık kullandım diye de farkı anlamamış olabilirim.

PC de LoL oynarken kullandım sesler çok abartılı geliyor Braum'la bir Q atıyorum bomba patlamış gibi ses geliyor sesi kıssam bile bir süre sonra başımı ağrıtıyor 30 TL'ye BİM'den aldığım kulaklığı kullanıyorum. Ayrıca PC de yazılımıda yok sadece ekolayzır ayarı yapılabilen bir uygulama var 7.1 ile alakalı en ufak bir bilgilendirme bile göremedim. Bilmiyorum belki de ben bu zamana kadar kalitesiz kulaklık kullandım diye de farkı anlamamış olabilirim.
Hocam ayarları XBOX Donatıları uygulamasından detaylıca yapılabiliyor bildiğim kadarı ile.

Kafanız büyüksede tavsiye etmem yumuşak olmasına rağmen kafamı sıkıyor.
Hocam ayarları Xbox donatıları uygulamasından detaylıca yapılabiliyor bildiğim kadarı ile.

Çok kısıtlı oradaki ayarlar ekolayzır ve ışık parlaklık ayarından başka bir şey yok.
Hocam ayarları XBOX Donatıları uygulamasından detaylıca yapılabiliyor bildiğim kadarı ile.

Dosya Ekleri

• IMG_20220427_181734.jpg
    IMG_20220427_181734.jpg
    212,2 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20220427_181712.jpg
    IMG_20220427_181712.jpg
    134,2 KB · Görüntüleme: 31
Kafanız büyüksede tavsiye etmem yumuşak olmasına rağmen kafamı sıkıyor.

Çok kısıtlı oradaki ayarlar ekolayzır ve ışık parlaklık ayarından başka bir şey yok.
Hocam anladığım kadarı ile tavsiye etmiyorsunuz. Başka kullanan varsa konuya bakmasını rica ediyorum o zaman.

Hocam anladığım kadarı ile tavsiye etmiyorsunuz. Başka kullanan varsa konuya bakmasını rica ediyorum o zaman.

Kendim 1-2 saatten fazla kullanamadığım için tavsiye etmiyorum çok fazla kafa sıkıyor ve bass sesleri çok yüksek geliyor ekolayzır ile ayar yapıp Xbox'ta düzelttim ama PC de çok kafa ağrıtıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı