Xbox X mi PC mi?

PUBG'de X 30 FPS sınırında zor çalışıyor. Güncelleme falan geldi oyuna ama konsolda hala kasmalar var :) Sanki tüm bilgisayarlar 25 FPS oyun oynatıyor gibi yorumlamışsınız birde :D 2000 TL'ye indirimdeyken kesinlikle alınır bu konsol ama gereksiz yere övüyorsunuz. PES'i 4K'da GTX 1050 bile açıyor ayrıca :) Kolla oyun oynamanın klavye ve fareye göre farkları da var. Kolla auto aimle oyun oynamak bana gram zevk vermiyor açıkçası. Elimde F310 var singleplayer oyunlar da bile rahatsız ediyor bu olay. Klavye ve fareyle çok daha zevkli oluyor oyunlar kol biraz daha rahat sadece.
Xbox profilinizi yollar mısınız? Ve xbox'in hangi versiyonunu kullanıyorsunuz?
Ayrıca Auto aim yalnızca single player için geçerli, Pubg, Bf1, Fortnite gibi oyunlarda AutoAim yok. Tamamen yeteneğinize bağlı, profilinizi atarsanız beraber girip oynayalım, ayrıca kasma nerede onunda konuşuruz hatta canlı yayın yapalım technopat izlesinler bizi? Size uyarsa

Bence alınır 2 bin liraya 4K oynatan bir oyun COD, BF gibi oyunları çok rahat 4K' da oynatıyor ayrıca 4K destekli oyun sayısıda çok. Pubg' ye gelmeyelim zaten optimizasyon sorunlu oyun hem konsolda hem pc' de sorunlu ancak konsolda çok sorunlu oyun hala güncelleyemiyorlar. Ama alınır bence internetiniz iyiyse ve 4K TV' niz varsa en iyi seçenek olacaktır aşağıda fotoğraf atıyorum örnek oyunlardaki çözünürlük detayları yazıyor.

Dosya Ekleri

• list-2-.png
    list-2-.png
    149,2 KB · Görüntüleme: 63
Xbox profilinizi yollar mısınız? Ve xbox'in hangi versiyonunu kullanıyorsunuz?
Ayrıca Auto aim yalnızca single player için geçerli, PUBG, Bf1, Fortnite gibi oyunlarda AutoAim yok. Tamamen yeteneğinize bağlı, profilinizi atarsanız beraber girip oynayalım, ayrıca kasma nerede onunda konuşuruz hatta canlı yayın yapalım technopat izlesinler bizi? Size uyarsa
Kendime ait bir konsolum yok hep dışarıda oynadım. COD:WW2'yi Multiplayer oynarken de auto aim hissettim.

Bilgisayarımda var, Chat film youtube face vs işlemler için bilgisayarımı elbette kullanıyorum ancak Xbox One X'den sonra oyun için bilgisayar mı? ASLA..!!!

Oyun oynamak istiyorsanız Xbox One X kullanıcaksınız, inanın bunu anlamanız için 4K Tv'nizde bu deneyimi yaşamanız gerekiyor.

Zaten girdiğiniz andan itibaren inanamıyorsunuz, yok artık diyorsunuz. Şimdi kasar diyorsunuz ama hayır kasmıyor. O ilk açılışından itibaren yüzünüze gelen tebessüm hiç bitmiyor.

Her oyuna girişinizde zevkle başlıyorsunuz. Aklınızda kaldırırmı çalışırmı diye bir soru olmuyor. Ayrıca oyunlarda indirimli fiyatlar mevcut. Steam'de ne kadar para veriyorsanız konsoldada öyle. Zaten günümüzdeki Multiplayer oyunları oynayabilmeniz için orjinal oyun satın almalısınız. Single player oyuncularına birşey diyemem. örneğin şu anda Battlefield 1 Devrim 230 Tl yerine 57 TL.

Bu başlığa doğru yorum yapılabilmesi için her üyenin benim gibi Xbox One X'de PC'de kullanması ve sahip olması gerek. Xbox One X sahibi olmayan hiçbir oyuncu bu deneyimi konuyu açan arkadaşımıza anlatamaz. Anlatmaya çalışsa da doğru olmaz, bilmediğimiz bir konu hakkında yorum yapmak yanlış yönlendirmek olur.

Tekrar tekrar diyorum.
Oyun oynamak istiyorsanız Xbox One X.
Office kullanmak, Youtube girmek, Facebook vs istiyorsanız PC.

15 Yıllık PC ve PC Oyunları Hastası olarak görüşüm budur.

Herkese teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunarım.

Ek olarak almak isteyen oyunculara tekrar bir resim paylaşacağım. Dikkatle incelemenizi rica ederim
Siz üyelik sistemi dışında hiç bir artısı olmayan bir konsolu bile bu kadar övüyor iseniz bir de diğer exclusive leri geçtim sadece ama sadece God Of War'u bile oynasanız Playstation'a ne methiyeler düzerdiniz çok merak ediyorum :)

Siz üyelik sistemi dışında hiç bir artısı olmayan bir konsolu bile bu kadar övüyor iseniz bir de diğer exclusive leri geçtim sadece ama sadece God Of War'u bile oynasanız Playstation'a ne methiyeler düzerdiniz çok merak ediyorum :)
Xbox ya Ps4 farketmez dostum. Ben PUBG, Fifa2018 ve Battlefield 1 oynarim. Şu anda PUBG'yi (Dünyanın en çok oynanan oyunu) Xbox satın aldığı için ve diğer konsollara göre %40 daha güçlü olup gercek 4k verdiği için seçimim Xbox'dan yana oldu.
Ps4 Pro üst kattaki komşumda var GOW'da var ancak bana göre bir oyun değil tarzım değil.. Ps4de cok iyi alet ancak Pubg olmadığı için işime yaramaz.
Sayın Ömer Bey, konumuz konsol mu PC mi?
Sizce cevap nedir?
Kendime ait bir konsolum yok hep dışarıda oynadım. COD:WW2'yi Multiplayer oynarken de auto aim hissettim.
Bu dediğiniz özellik ne Battlefield 1de ne PUBG'de ne de Fortnite'de var. Hiçbirinde yok. Sayın Cihan Bey, arkadaşımız konuda PC mi konsol mu demiş. Siz bir konsola sahip değilsiniz ve insanları yanlış yönlendiriyorsunuz
PUBG'de X 30 FPS sınırında zor çalışıyor. Güncelleme falan geldi oyuna ama konsolda hala kasmalar var :) Sanki tüm bilgisayarlar 25 FPS oyun oynatıyor gibi yorumlamışsınız birde :D 2000 TL'ye indirimdeyken kesinlikle alınır bu konsol ama gereksiz yere övüyorsunuz. PES'i 4K'da GTX 1050 bile açıyor ayrıca :) Kolla oyun oynamanın klavye ve fareye göre farkları da var. Kolla auto aimle oyun oynamak bana gram zevk vermiyor açıkçası. Elimde F310 var singleplayer oyunlar da bile rahatsız ediyor bu olay. Klavye ve fareyle çok daha zevkli oluyor oyunlar kol biraz daha rahat sadece.
Sayın Cihan Bey?
Bir önceki mesajinizda PUBG kasıyor yazmışsınız, ondan sonraki mesajinizda da konsolum yok demişsiniz.
Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. Rica ediyorum sizden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyurun kasmıyor diyorsunuz :D
Sizde PC'de oyunlar kasıyor tarzı bir yorum yaptınız ? BF1'de olmaması konsolda olmadığı anlamına gelmiyor ki ayrıca :D Burada insanları yanlış yönlendiren sizsiniz malesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sizde PC'de oyunlar kasıyor tarzı bir yorum yaptınız ? BF1'de olmaması konsolda olmadığı anlamına gelmiyor ki ayrıca :D Burada insanları yanlış yönlendiren sizsiniz malesef.
Ah şu yeni nesil gençleri, yaşamadan izleyerek karar veriyorlar. Video değil kardeşim , gel Ankara'dayım evime buyur pubg oyna. . . Kasma olursa konsolu sana vereceğim söz veriyorum 😊
Bilmeden konuşman sadece video izlemeniz ve inanmaniz kaybettiriyor.
Gel buyur misafirim ol aç konsolu oyna bak bakalım 4k pubg nasıl oluyor ondan sonra bende istiyom demeye başlarsın canım kardeşim

Gel hocam inegöle bilgisayarımda oyun oyna kasma,donma, lag olursa sana hediye edeyim sistemimi :D DigitalFoundry güvenilir bir kanal ama yine de bunu atmam gerekli sanarım
https://forums.playbattlegrounds.com/topic/191191-pubg-xbox-spring-roadmap/
Bilgisayarın bedava online oyun desteği, Steam'in sürekli indirimleri ve bedava dağıtılan oyunlar, MOD desteği konsola karşı en büyük üstünlüğü zaten. Sadece oyun oynama amacıyla yapılmış bir konsolu her işinizi görebileceğiniz bir makineyle karşılaştırıyoruz :D Burada tartışmamızı sağlayan şey bile bilgisayar.

Bence oradaki kişinin oyunu oynarken aynı zaman da 4K bir video kaydetmesi videodaki kasma olayına sebep olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı