Xbox X mi PC mi?

Fifa2018, GTAV, PUBG, Battlefield 1, Tom Clancys Rainbow, NBA 2018, COD WWII, Rocket League
Bunlar benim oynadığım oyunlar.
Arkadaş PS4 mü Xbox mı dememiş.
Xbox mı PC mi demiş...

Konu başlığını okudunuz dimi Ömer kardeşim? Elma mı Armut mu diyen bir adama Şeftali diyorsunuz? Ben size bunu neden anlatamıyorum acaba?
Arkadaşım ben Xbox One X mi PC mi tercih edilmesi gerektiği ile ilgili fikrimi bu konu başlığı altında daha önce söyledim zaten önceki sayfalara bir göz at görürsün . Ayrıca daha 3.sayfadan itibaren PC ve Xbox'ın yanı sıra PS4 de konuşulmaya başlanmış ben de fikrimi dile getiriyorum doğal olarak.
Bu arada Pro stoktayken X'ten daha ucuzdu.
Sizin bahsettiğiniz bir önceki parti. o zamanlar stoklar bitmeden önce Pro 1900 lira One X 2700 lira idi Pro'nun stoklar bitti yeni parti tekrar gelince 2300 liradan satışa sunuldu One X fiyatları da 2000 liraya düştü Pro'nun şimdi yine stokları tükendi 2800-2900 liradan satışa sunulacak diyenler var ama kesin bir şey yok tabi.

Son düzenleme:
Arkadaşım ben Xbox One X mi PC mi tercih edilmesi gerektiği ile ilgili fikrimi bu konu başlığı altında daha önce söyledim zaten önceki sayfalara bir göz at görürsün . Ayrıca daha 3.sayfadan itibaren PC ve Xbox'ın yanı sıra PS4 de konuşulmaya başlanmış ben de fikrimi dile getiriyorum doğal olarak.
Sizin bahsettiğiniz bir önceki parti. o zamanlar stoklar bitmeden önce Pro 1900 lira One X 2700 lira idi Pro'nun stoklar bitti yeni parti tekrar gelince 2300 liradan satışa sunuldu One X fiyatları da 2000 liraya düştü Pro'nun şimdi yine stokları tükendi 2800-2900 liradan satışa sunulacak diyenler var ama kesin bir şey yok tabi.
X indirimde olduğu için fiyatı düşük ve Pro'da stoklarda olmadığı için elinde stoğu olan fiyatı yükseltiyor yoksa fiyatları dediğim gibi.

Ben hiç farkında bile değilim. :) One X fiyatları en son 2000 lira idi gördüğümde. Şimdi baktım 2500 lira vatanda.
Ps4 çıkış fiyatı 1699
XboxOneX çıkış fiyatı 2699

ama dolara zam geldiği için ps4un 2299 TL olması gayet normal. Xbox yaklaşık 2 aydır indirimdeydi.
2000 TL'den satışa sunuluyordu. Ama indirim bitti.dolar bu kadar yuksekken iki konsolunda fiyatı düşmez.
Almışken 100 lira daha verip Xbox almak en mantıklısı.
Ps4 Pro eskidi artık. Xbox sonuçta çıkalı 7 ay oluyor.

Xbox'ın bir güzel yanıda o kadar para verip aldığımız oyunları, Windows 10 kullandığınız bilgisayardada yani PC"dede oynayabiliyor olmak.
Bir taşla iki kuş. Sizi sadece konsola mecbur bırakmıyor. İki gün sonra PC takılmak isterseniz harika bir avantaj

Para çöp olmaktan kurtuluyor.
Hem laptobumda hem konsolumda oynayabiliyorum üstelik ekstra para vermeden dostum, harika birşey bu
:eek::D:like:

Son düzenleyen: Moderatör:
4K monitörde elma şekeri fiyatına satılıyor :D 1080 120 FPS bilgisayar akar gider.
Monitörle ne işimiz var ya :LOL: 4k Tv'de 3840*2160 dev ekranda koltuğuma geçip ayaklarımı uzatıp 60 FPS oyun oynama keyfi varken,
Minicik monitörde, 10 yıl önceki teknoloji olan 1920*1080 çözünürlükte oyun oynayıp, saatlerce sandalyede oturup belimi sakatlayıp ve boyun fıtığı olup, gözlerimi kör etmeye hiç niyetim yok
:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:

Almışken 100 lira daha verip Xbox almak en mantıklısı.
Ps4 Pro eskidi artık. Xbox sonuçta çıkalı 7 ay oluyor.

Xbox'ın bir güzel yanıda o kadar para verip aldığımız oyunları, Windows 10 kullandığınız bilgisayardada yani PC"dede oynayabiliyor olmak.
Bir taşla iki kuş. Sizi sadece konsola mecbur bırakmıyor. İki gün sonra PC takılmak isterseniz harika bir avantaj

Para çöp olmaktan kurtuluyor.
Hem laptobumda hem konsolumda oynayabiliyorum üstelik ekstra para vermeden dostum, harika birşey bu
:eek::D:like:
Yine en başa döndük ne diyorum ben konsol tercih etmenin başlıca etkeni donanım değildir exclusive oyunlarıdır. Donanım meraklısı gider kendi keyfine kesesine göre PC toplar.

Ayrıca Pro'nun eskidiğini de nereden çıkardınız One X den daha önce çıkması o konsolu eski yapmıyor zira içerisinde kullanılan donanımlar günümüz güncel teknolojilerini barındırıyor. One X in Pro dan donanım olarak tek farkı ekran kartının biraz daha performanslı olması.

Kusura bakmayın ama ağır fanboysunuz. :) Objektif yorumlarda bulunmaktansa subjektif yorumlarda bulunuyorsunuz. Diğer konularda da yorumlarınızı görüyorum Bir tercihte bulunup One X satın almışsınız. Donanım olarak güzel de konsol güle güle kullanın ama para verip aldığınız için bir ürünü de körü körüne savunmanın manası yok.

One X en güçlü konsol olabilir ama en iyi konsol değildir en güçlü olan her zaman en başarılı olacak diye bir şey yok idrak edemediğiniz de bu.

Bugün halihazırda kullandığım PC olmasa sırf Forza Horizon serisi ve game pass abonelik sistemi
için ben de Pro'nun yanına bir tane Xbox One X almıştım kesin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı