Xbox yeni nesilde güzel oyunlarla gelecek mi?

Adam çıkarmayacağım diyor zaten. Elimizde olsa Ps'e bile çıkarırız diye açıklaması vardı. Sony'nin yaptığı yanlışı herkes doğruymuş gibi Xbox'un yapmasını istiyor buna anlam veremiyorum.
Ana soruya gelirsek çıkaracaklarını düşünüyorum. Bethesda falan boşuna alınmadı değil mi?

Ben durumu Xbox açısından değerlendirdim özel oyunlar yapsalar konsol daha çok satar gibi düşündüm.

Adam çıkarmayacağım diyor zaten. Elimizde olsa PS'e bile çıkarırız diye açıklaması vardı. Sony'nin yaptığı yanlışı herkes doğruymuş gibi XBOX'ın yapmasını istiyor buna anlam veremiyorum.
Ana soruya gelirsek çıkaracaklarını düşünüyorum. Bethesda falan boşuna alınmadı değil mi?
İnsanlar doğal olarak konsol aldığında özel oyunu olsun istiyor.

Sony özel oyunların kadar kaliteli ve sadece Xbox üzerinden oynanan bir oyun yaparsa bir ihtimal satışları artar.

Zaten asıl satışı yaptığı ülkelerin çoğu kişisinde güncel oyunları oynatabilecek bir PC vardır ve çoğu kişi özel oyunları olan PS5 tercih ediyor ve satışlar bunu gayet iyi gösteriyor.

Xbox'a çıkan PC'yede çıkacak. Bence artık PS'ye çıkanlarda PC'ye çıkacak. Özel oyunlar sınırlı süreli özel olacak. Mesela God of War 2 çıkınca 1-2 yıllığına PS daha sonrada her platform şeklinde. Sonuçta ne kadar çok satış o kadar çok para. Horizon'la başladı bu iş ufak ufak deniyolar sanki.

Xbox çoğu konuda Sony'yi örnek alsa ciddi şekilde Xbox kullanıcıları artar. Ama öyle bir şey olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı