PS Cafe'ler yeni nesilde Xbox series X alır mı?

Sizce Xbox'a geçiş olur mu?

• Tabii, neden olmasın?

• Mekanlar Playstation'dan vazgeçmez

• Mekanların yeni konsol alacağı ne malum?

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Olabilir ama milletimiz PlayStation'a hem marka hem kontrolcü hem de oyunlar açısından daha yatkın. Yabancılık çeken çok olur, kafeler bu riski almaz.

Xbox kullanan kafeler yeni jenerasyona tabi geçer ama PlayStation kafelerin Xbox'a dönmesi biraz hayal gibi.
İnsanların neden Playstation kollarını Xbox'tan daha çok sevdiğini anlayamıyorum. Xbox hem daha ergonomik, hem şarjlı pil kullanabileceğiniz için 4 tane pil alıp sonsuza kadar oyun oynayabiliyorsunuz, hem de uyumluluk problemleri yok. Ayrıca bence daha şık duruyor. Heralde Sony de aynı fikirde ki örnek almışlar bu nesilde 🙂.

Mekanikler aynı kalacak menü ve grafikler yenilenecek bu arada PES 13 ve PES 20 arasında dağlar var. Oynamayınca aynı gelebilir ama oynadıktan sonra anlıyorsunuz :D.
Menü gayet güzel bence o mavi şerit üstündeki güzel dizaynlı simgeler arkada ronaldo fotoları ve arkada çalan asi mosu mimata aynış çucu pegu.

İnsanların neden Playstation kollarını Xbox'tan daha çok sevdiğini anlayamıyorum. Xbox hem daha ergonomik, hem şarjlı pil kullanabileceğiniz için 4 tane pil alıp sonsuza kadar oyun oynayabiliyorsunuz, hem de uyumluluk problemleri yok. Ayrıca bence daha şık duruyor. Heralde Sony de aynı fikirde ki örnek almışlar bu nesilde 🙂.
Bence de Xbox kontrolcüsü her türlü daha iyi, orasını ben de çözemedim, çaktırmayın :D
PlayStation'ın kararını da taktir ettim açıkçası. Etrafımdaki herkes "Bu ne böyle, Xbox'a benzemiş" vs. diyor ama bence dizaynı gayet iyi.

Arkadaşlar konsolun özelliği oyundur. Xbox alıp ne yapsın? Zaten her oyun PC'de var. Bir dünya internet Cafe var. Ben olsam almam.

Arkadaşlar konsolun özelliği oyundur. Xbox alıp ne yapsın? Zaten her oyun PC'de var. Bir dünya internet Cafe var. Ben olsam almam.
Aga şimdi Ps kafeye gidip de God of War, Uncharted ya da Horizon oynayan gördün mü şuana kadar? Ne yapacaksın, konsolu kendine özel ayırttırıp her gün düzenli mi geleceksin? Genelde millet oturup 2-3 saat PES veya FIFA oynayıp stres atmak ve terk etmek için için Ps kafelere gidiyor.

Aga şimdi PS kafeye gidip de God of War, Uncharted ya da Horizon oynayan gördün mü şu ana kadar? Ne yapacaksın, konsolu kendine özel ayırttırıp her gün düzenli mi geleceksin? Genelde millet oturup 2-3 saat pes veya FIFA oynayıp stres atmak ve terk etmek için için PS kafelere gidiyor.

Evet var hocam. Kendilerine hesap açıyorlar oynuyorlar. Elbette spor oyunları daha çok oynanıyor. Gamepass hep vardı ama Xbox One tercih etmediler. Yine etmezler. Kademeli olarak PS 5 alırlar. Ben hiç Xbox Cafe görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı