Çözüldü XCloud oyuna girerken siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba, ilk öncelikle ben xCloud kullanıcısıyım son bir 2 gündür girmiyordum bugün Fortnite girmek istedim. Her şey normal yeşil uçak falan ilerliyordu Xbox giriş yeri geldikten hemen sonra siyah bir ekran geldi ve bayağı bekledim ama oyun ekranı gözükmüyordu. Fakat oyunun sesi geliyordu anlamadım bilgisayarı kapatıp açtım her şeyi denedim fakat bir çözüme ulaşamadım. Bana yardım edebilecek birileri var mı? Şimdiden teşekkürler, hayırlı geceler.

Çözüm
xCloud için kullandığınız VPN nedir? Değiştirmeyi denediniz mi? xCloud silip yüklemeyi deneyebilirsiniz. VPN'den aynı ülkede farklı server seçebiliyorsanız onu da deneyebilirsiniz. Yurtdışında ikamet ediyorsanız da silip yüklemek yine de denenebilir.
xCloud için kullandığınız VPN nedir? Değiştirmeyi denediniz mi? xCloud silip yüklemeyi deneyebilirsiniz. VPN'den aynı ülkede farklı server seçebiliyorsanız onu da deneyebilirsiniz. Yurtdışında ikamet ediyorsanız da silip yüklemek yine de denenebilir.

Çözüm
xCloud için kullandığınız VPN nedir? Değiştirmeyi denediniz mi? xCloud silip yüklemeyi deneyebilirsiniz. VPN'den aynı ülkede farklı server seçebiliyorsanız onu da deneyebilirsiniz. Yurt dışında ikamet ediyorsanız da silip yüklemek yine de denenebilir.

Normalde kullandığım VPN ile her zaman girebiliyordum fakat ne olduysa bugün oldu hiç anlayamadım.

xCloud için kullandığınız VPN nedir? Değiştirmeyi denediniz mi? xCloud silip yüklemeyi deneyebilirsiniz. VPN'den aynı ülkede farklı server seçebiliyorsanız onu da deneyebilirsiniz. Yurt dışında ikamet ediyorsanız da silip yüklemek yine de denenebilir.

Keşke önceden aklıma gelseymiş başka bir ülkeye bağlanınca sorun çözüldü. Yardımınız için teşekkür ediyorum, iyi geceler ve iyi sahurlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı