xCloud uygulaması donuyor

yakan12

Centipat
Daha fazla  
Pekala bu sorunu laptopta yaşıyorum, masaüstü PC'de böyle bir sorun yoktu. İkinci laptopu da PC gibi Ethernet'e bağladım. 3. uygulamayı da web sürümününde denedim ve evet hem Google'de hem de Edge'de hem de Opera'da Opera'da siyah ekran geliyordu oynamaya çalışınca. Google'de tepki gecikmesi çok fazla ve oynadıkça kötleşiyordu. Edge'de ise tepki gecikmesi oynanılabilir seviyede kalıyor ama sürekli donup geri devam ediyor, her bir SE yaptığımda (mesela 5 saniye ilerlemek) donuyor ve anında geri geliyor ama bu oyunu oynamama engel oluyor. Uygulamada da aynı sorun var, seste de donup gelme oluyordu, internetim 25 MB download 5 upload. Dediğim gibi masaüstü PC'de hiç böyle bir sorun yaşamadım ama o PC bozuldu, ondan sonra abimin laptopuna (yani bu PC'ye) geçtim ve sorunlar başladı. (ve son olarak laptop 5G desteklemiyor yan 5G ağına da bağlayamam)

Ek olarak bu sorun 3 oyunda da oluyor. (Forza Horizon 5, Minecraft Dungeons, Halo Infinity)

2. maddeye dahil etmeyi unuttum ama kablosu ağ daha kötü, 2.4G'ye bağlanıyor.

3 oyundan başka oyunda daha denemedim ama bir ara babamın telefonundan XCloud'a girdim (benim telefonumun iOS sürümü eski olduğu için açmıyor) ve Dead Cells açtım sorunsuz çalıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı