xDrive 15'li alınır mı?

Ben Akdeniz modelini almıştım. 1 senedir kullanıyorum memnunum gayet, rahatlığı iyi. Belim ağrıyordu eski koltukta bunda tam yaslanınca ağrı olmuyor. Uzun saatlerce de oturabilirsin. Tekerleği de güzel , rahat kolluk kısmı da.

Tek sıkıntıları saatlerce oturursan biraz terletiyor oturduğun kısımdan. Birazda yay sesi artıyor zamanla.

Ben Akdeniz modelini almıştım. 1 senedir kullanıyorum memnunum gayet, rahatlığı iyi. Belim ağrıyordu eski koltukta bunda tam yaslanınca ağrı olmuyor. Uzun saatlerce de oturabilirsin. Tekerleği de güzel, rahat kolluk kısmı da.

Tek sıkıntıları saatlerce oturursan biraz terletiyor oturduğun kısımdan. Biraz da yay sesi artıyor zamanla.

Boyum 1.82 civarında sizce sorun yaratir mi?

Bence alınmaz hocam, başka modellere bakmanızı öneririm. Ofis koltukları daha iyi bir seçenek önerim size İkea Markus almanız.

Ben bir senedir bu koltuğu kullanıyorum. Gayet memnunum. Herhangi bir gıcırdama, ses vb hiçbir problemim yok. Eski kullandığım sandalyeyi göz önünde bulundurunca resmen tahta oturan bir padişah gibi görüyorum kendimi :D Yükseklik ayarı, arkaya yatma derecesi gayet uygun benim için. Tek şikayetim koltuğun tekerlerinde fren mekanizmasının olmaması, tabii bunu bilerek aldım. Öyle bir mekanizmanın olmasını tercih ederdim

Yeni konular

Geri
Yukarı