xDrive 15'li alınır mı?

adem009

Decapat
Daha fazla  
Yıllardır kullandığım sandalyeme artık veda etme zamanım geldi. Model olarak xDrive 15'li koltuğunu beğendim. Geçen hafta BİM'e bayağı uygun fiyata gelmiş fakat kaçırdım indirimi. Boyum 1.79 kilom da 75 çok terletme yapar gibi yorumlar gördüm fakat bu benim için problem yaratmayacağını düşünüyorum. Bu eksi yönünü varsaymazsak sizce bu koltuk alınır mı?

cok terleme yapmıyor ben fırtına modelini kullanıyorum cok rahat cok da memnunum.

Hocam bu ürün yerine hawk mı almalıyız bunu aldınız mı?

Vallahi hocam ikisi arasında kaldım. Bende videolara falan bakıyorum ikisi de kendisine göre artı ve eksileri var deneyimleme şansım olsa daha kolay seçim yapabileceğim de ama öyle de bir imkanım yok.

Aynı durumu bende yaşıyorum ancak ben şöyle söyleyeyim. Yaz kış olsun evin içi zaten sıcak olacağı için o deri koltuklar her türlü 2-3 saat sonra terletiyor ve daha kötü bir hissiyatı var şu anda eski model bir oyuncu koltuğum var ofiselin ama bir daha hayatta deri almam dedim. Xdire 15'li de zamanla yani 6-7 ay sonra derilerinde çatlamalar vs. olmuş. O yüzden kumaş olanları araştırıyorum ve Exvega diye bir marka daha var hangisini alsam diye bir türlü karar veremedim :)

Aynı durumu bende yaşıyorum ancak ben şöyle söyleyeyim. Yaz kış olsun evin içi zaten sıcak olacağı için o deri koltuklar her türlü 2-3 saat sonra terletiyor ve daha kötü bir hissiyatı var şu anda eski model bir oyuncu koltuğum var ofiselin ama bir daha hayatta deri almam dedim. Xdire 15'li de zamanla yani 6-7 ay sonra derilerinde çatlamalar vs. olmuş. O yüzden kumaş olanları araştırıyorum ve Exvega diye bir marka daha var hangisini alsam diye bir türlü karar veremedim :)
Evet bende deri koltuktan yana biraz kaygılıyım aslında ileri de çatlamalar veya koku yapmasından korkuyorum o yüzden hawk modeline de çok sardım fakat nedense xdrive daha çok dikkatimi çekiyor. Karar verdiğinizde benimle de paylaşın merak ettim 😊

Evet bende deri koltuktan yana biraz kaygılıyım aslında ileri de çatlamalar veya koku yapmasından korkuyorum o yüzden hawk modeline de çok sardım fakat nedense xdrive daha çok dikkatimi çekiyor. Karar verdiğinizde benimle de paylaşın merak ettim 😊
Tamam hocam ben biraz daha araştırayım.

Geri
Yukarı