xDrive 15'li koltuk alınır mı?

Hocam eğik bükük oturmam tabii ki de, koltuğu alma nedenlerimden bir tanesi zaten boyun ve bel desteği sağlamasından. Bu benim için çok önemli. Bu pandemi de zaten bilgisayar başında uzun süre geçirmeyen yoktur. Tabut koltuklarına oturmaktan iyidir en azından bel ve boyun fıtığı olmayalım. Pro-Gamer Nitro diye bir koltuk daha buldum. Koltuğu bugün mağaza da deneme fırsatım oldu ama uzun kullanımda ne olur bilemem, marka ya da koltuk hakkında doğru düzgün bir yorumda bulamadım. Galiba XDrive 15'Li alacağım.
Maalesef mağazada denesek bile uzun kullanım konusunda bilgi sahibi olmamız mümkün olmuyor.

Salgın döneminde bile olsak saatlerce kendimizi kaptırmamak lazım arada ayağa kalkıp kan dolaşımını biraz daha iyi olmasını sağlamak lazım. Bunun yanında ufakta olsa egzersiz yapmak faydalı olacaktır ama çoğunluk genelde umursamaz :)

Biliyorum zor ama şu videoda eleman uzun saatler oturma konusunda daha sağlıklı kalabilmek için tavsiyelerde bulunmuş. İngilizce bilmesek bile yaptıklarını görünce anlıyoruz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok mesela pubg oynarken tam dik yapıyorum bel desteği ve sırt kısmı daha sert gibi geliyor dolayısıyla ağrıtıyor ama gamepad ile oynarken veya sörf yaparken 130 dereceye alıyorum öyle saatlerce oturabiliyorum hiçbir sertlik hissetmeden. Bu durum kendi fizyolojimle alakalı sanırım.
Hocam 1 yıldır kullanıyor olmalısınız fikriniz nedir ? Yıpranma vs oldumu aynı rahatlığı veriyorum çökme oldumu ?

Hocam 1 yıldır kullanıyor olmalısınız fikriniz nedir ? Yıpranma vs oldumu aynı rahatlığı veriyorum çökme oldumu ?
Ben de 1 yıldır kullanıyorum. Tek sıkıntı yandaki el freni gibi yeri yağlamak gerekiyormuş. Ben yağlamadığım için koltuğu yatırdığımda kendi kendine arka taraf kalkmıyor. Elimle yukarı çekmem gerekiyor. Onun dışında bir sorun yaşamadım. Genelde günlük 5-10 saat kullanıyordum ama okul yüzyüze olduğundan son 1 aydır çok kullanmıyorum.

Herhangi bir sıkıntı yok ilk günkü gibi.
cevaplayabilirsen sevinirim boyun kaç? Ben 1.68 boyumla acaba kısa kalırmıyım yada basenlerim geniş olduğu için sıkışırmıyım konusunda kararsız kaldım.Şimdiden teşekkürler
Ben de 1 yıldır kullanıyorum. Tek sıkıntı yandaki el freni gibi yeri yağlamak gerekiyormuş. Ben yağlamadığım için koltuğu yatırdığımda kendi kendine arka taraf kalkmıyor. Elimle yukarı çekmem gerekiyor. Onun dışında bir sorun yaşamadım. Genelde günlük 5-10 saat kullanıyordum ama okul yüzyüze olduğundan son 1 aydır çok kullanmıyorum.
Yorumun için çok teşekkürler.Sizin boyunuz kaç ?

cevaplayabilirsen sevinirim boyun kaç? Ben 1.68 boyumla acaba kısa kalırmıyım yada basenlerim geniş olduğu için sıkışırmıyım konusunda kararsız kaldım.Şimdiden teşekkürler

Yorumun için çok teşekkürler.Sizin boyunuz kaç ?
Boyum 176 kılom 77 gayet rahatım bağdaş kurup oturuyorum genelde.

Cevaplayabilirsen sevinirim boyun kaç? Ben 1.68 boyumla acaba kısa kalır mıyım ya da basenlerim geniş olduğu için sıkışır mıyım konusunda kararsız kaldım. Şimdiden teşekkürler

Yorumun için çok teşekkürler. Sizin boyunuz kaç?

Sığmaman imkansız boyumuz aynı kısa kalmıyorsun kesinlikle, ben bağdaş kurup oturuyorum sen düşün. Genişlik konusunda da boy konusunda da sorunsuz kullanabilirsin.

Geri
Yukarı