xDrive 15'li koltuk bozuldu mu?

Tunahan Mert07

Decapat
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Merhaba. Ürünü alalı yaklaşık 3 ay olmuştur diye tahmin ediyorum önceden var mıydı hatırlamıyorum normal bir şekilde arkaya yaslanınca tık ses geliyor ve biraz arkaya doğru itersem yine ses geliyor bunlar o kadar sorun değil fakat koltuğa oturduğum da eğer ön tarafına oturuyorsam veya arkaya yaslanıp bacaklarımı aşağıya doğru indirirsem koltuk da iniyor. Umarım dediklerim anlaşılmıştır koltuk kullanıcıları yardımcı olurlarsa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yardımcı olabilecek bir video.

Son düzenleme:
Bende aldım 10 gün oldu sırt dayamada boşluk var öne arkaya ufak ufak oynatınca oynuyor ve sol kol dayama sağ sola yine boşluk var ses yapıyor ve sallanıyor oturunca koltuğa sanki sola yatık gibi bu paraya memnun olduğumu söyleyemem keşke almasaydım dedim...
-

Merhaba. Ürünü alalı yaklaşık 3 ay olmuştur diye tahmin ediyorum önceden var mıydı hatırlamıyorum normal bir şekilde arkaya yaslanınca tık ses geliyor ve biraz arkaya doğru itersem yine ses geliyor bunlar o kadar sorun değil fakat koltuğa oturduğum da eğer ön tarafına oturuyorsam veya arkaya yaslanıp bacaklarımı aşağıya doğru indirirsem koltuk da iniyor. Umarım dediklerim anlaşılmıştır koltuk kullanıcıları yardımcı olurlarsa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yardımcı olabilecek bir video.

Aynı sorun bende de var çözümü bulabildiniz mi?

Geri
Yukarı