xDrive 15'li koltuk alınır mı?

Oturma kısmı beklediğimden daha iyi hiçbir ağrı sızı batma hissetmedim sadece deri oldugu icin terletiyordu. Bel minderi ilk kurduğumda sert geldi hafif yukarıda kullanıyordum onun da yerini öğrenince (en aşşağıya alınca) o da istediğim rahatlığı vermeye başladı.

Bir de amortisoru su ana kadar kullandığım koltuklardaki en kaliteli hissettiren amortisor olabilir aşağı inip kalkması sağa sola dönmesi falan baya tatlı.
Tamamdır o zaman. Kırmızı rengi yarına bitmezse ben de alacağım bakalım. Artık şu leş sandalyemden kurtulmak istiyorum :D

Bel minderi ve oturma kısmının sertlikleri nasıl?
1 ay önce aoc marka monitör almıştım koltuğu bi sonraki ihtiyacım olarak belirlemiştim fakat şu anki aklım olsa monitörden önce koltuğu alırdım çünkü pc basında rahat değilsen o sörf yapma film izlemek falan işkenceye dönüyor monitörlerin en kralı gelse rahat olmadıktan sonra bi anlamı olmadığını anladım.
Tamamdır o zaman. Kırmızı rengi yarına bitmezse ben de alacağım bakalım. Artık şu leş sandalyemden kurtulmak istiyorum :D
o attığım rampagrye de bakabilirsin 100 tl daha ucuz

1 ay önce aoc marka monitör almıştım koltuğu bi sonraki ihtiyacım olarak belirlemiştim fakat şu anki aklım olsa monitörden önce koltuğu alırdım çünkü pc basında rahat değilsen o sörf yapma film izlemek falan işkenceye dönüyor monitörlerin en kralı gelse rahat olmadıktan sonra bi anlamı olmadığını anladım.
Ben de nisan ayında PC topladım. Koltuğa param kalmamıştı ve koltuk sanırım hayatımda en çok kullandığım şey.

Yok mesela pubg oynarken tam dik yapıyorum bel desteği ve sırt kısmı daha sert gibi geliyor dolayısıyla ağrıtıyor ama gamepad ile oynarken veya sörf yaparken 130 dereceye alıyorum öyle saatlerce oturabiliyorum hiçbir sertlik hissetmeden. Bu durum kendi fizyolojimle alakalı sanırım.
Koltuğun derecesi istenildiği gibi ayarlanıyor mu yoksa birkaç mod mu var ? Bir de ben 100 kiloyum beni taşır mı ? Online derslerden dolayı almak istiyorum. Saatlerce masa başındayım ve belim ağrıyor. Sizce almalı mıyım ? Parasına değer mi ?

Koltuğun derecesi istenildiği gibi ayarlanıyor mu yoksa birkaç mod mu var ? Bir de ben 100 kiloyum beni taşır mı ? Online derslerden dolayı almak istiyorum. Saatlerce masa başındayım ve belim ağrıyor. Sizce almalı mıyım ? Parasına değer mi ?
Koltuk tamamen yatıyor ancak kilonuzdan dolayı rahat edeceğinizi sanmıyorum xdrive'ın daha büyük modelleri var onlara bakabilirsiniz, uzun saatler boyu oturuyorsan ben öneririm rahat koltuk.

Koltuk tamamen yatıyor ancak kilonuzdan dolayı rahat edeceğinizi sanmıyorum xdrive'ın daha büyük modelleri var onlara bakabilirsiniz, uzun saatler boyu oturuyorsan ben öneririm rahat koltuk.
Ben terleme işini de çözdüm şuan miss :D
Kilon fazla gelebilir. bence de daha büyük modellere bakmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı