xDrive 15'li koltuk alınır mı?

Boyum 188 CM, ağırlığım 94 KG. Bu yüzden iki gün önce şunu sipariş verdim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ürün gelince deneyimlerimi paylaşırım.

Ürünü geldi, malzeme kalitesi harika. Ağır, kalın malzemeden. Alt ayak da keza öyle. Metali kalın ve ağır. Benim ölçülerimde biri bile çok rahat ediyor. Kollar sert plastik değil, yumuşak malzemeden. Pofuduk da değil, uzun vadede gevşeyecek gibi durmuyor. Boyun desteği iyi. İyi ki bel desteği olsun diye başka modellere bakmadım. Bel desteği ile k.ç.m sığmazdı veya koltuğa yayılamazdım.
Malzeme kalitesi çok güven verdi bana. İleride dağılacak gibi durmuyor. Sırt kısmının arkasında fermuar var, sırt döşemesi ileride değişyitilebilir veya içi temizlenebilir. Boyun yastığı da fermuarlı.
IMG_20201005_133108.jpg
IMG_20201005_133041.jpg
IMG_20201005_133034.jpg

Rampage ve xdrive 15 li kafamı çok karıştırıyor. Gamer bunlara göre daha pahalı şuan ama :)
Ben 1180 TL'ye almıştım. Xdrive 15'li bana küçük kalıyordu. Hangisi sana uygunsa onu almalısın. Niyeyse Rampage hakkında ön yargım var. Kendileri üretmiyor sonuçta. Fason üreten de kar edecek Rampage de. Diğer markalarla aynı fiyat için biryerlerden kısmsları gerek. Araştırmadım ama ön yargım işte.

Geri
Yukarı