xDrive 15'li koltuk alınır mı?

Bu arada düzeltme yapayım Hepsiburada'da Gamer adıyla satılan ve benim kullandığım ürünün doğru adı Gamer X. Xdrive 15'li yerine bunu alma sebebim boyumun 180 CM'den uzun olması. Xdrive 15'li için 180 CM boy uzunluğuna kadar öneriyor resmi sitesinde.
Gamer X daha büyük bir koltuk.
Xdrive 15'li ürününün resmi sitesindeki ölçülerine baktım. Kullanmakta olduğum Gamer X koltuğu ile ölçülerini ölçerek de karşılaştırdım.
Sırt kısmı yüksekliği, oturma alanı derinliği ve genişliğinde Gamer X önde.
Tabi ki Xdrive için boya göre koltuk seçimi yapmak gerekiyor. 15'li bu yüzden herkese uygun değil.

Screenshot_30.png

2 gün daha kullandınız rahatlığı nasıl ve boyunuz kaç? Bir de uzun oturma da terletmesi nasıl?

Kral ben Trendyol'dan aldım belki geç olmuştur ama 2 gündür falan kullanıyorum. Ders çalıştığım için vs günde 10 saate yakın PC başındayım koltuk 8 saat sonrası ağrıtıyor biraz ama koltuğu yatırırsanız o ağrıda ortadan kalkıyor terlemeye gelirsek beni henüz terletmedi o senin odana göre de değişebilir.

Hocam ben de XDrive Sancak ve 15'li arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Önemli not olarak eklemek istiyorum, gerek online eğitim, dersler, okuduğum bölüm gereği olsun uzun süreler PC başında zaman geciriyorum bu yüzden sağlık açısından da rahatlık açısından hangisini tercih etmeliyim?

Hocam ben de XDrive Sancak ve 15'li arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Önemli not olarak eklemek istiyorum, gerek online eğitim, dersler, okuduğum bölüm gereği olsun uzun süreler PC başında zaman geciriyorum bu yüzden sağlık açısından da rahatlık açısından hangisini tercih etmeliyim?
Kullanmadım ama 15'li daha şık ve güzel duruyor. Technopat youtube kanalında da incelenmişti diye biliyorum.

Ancak konu sağlık olunca tabi sadece koltuk alarak bunu sağlamak mümkün değil. Koltuğa oturuşunuzdan ne kadar süre oturduğunuza kadar değişiklik gösteriyor. Yani koltuk ne kadar iyi olursa olsun siz eğik bükük oturursanız yine sorun oluşur. Uzun saatler oturuyorsanız yine sorun oluşur.

Kullanmadım ama 15'li daha şık ve güzel duruyor. Technopat youtube kanalında da incelenmişti diye biliyorum.

Ancak konu sağlık olunca tabi sadece koltuk alarak bunu sağlamak mümkün değil. Koltuğa oturuşunuzdan ne kadar süre oturduğunuza kadar değişiklik gösteriyor. Yani koltuk ne kadar iyi olursa olsun siz eğik bükük oturursanız yine sorun oluşur. Uzun saatler oturuyorsanız yine sorun oluşur.

Hocam eğik bükük oturmam tabii ki de, koltuğu alma nedenlerimden bir tanesi zaten boyun ve bel desteği sağlamasından. Bu benim için çok önemli. Bu pandemi de zaten bilgisayar başında uzun süre geçirmeyen yoktur. Tabut koltuklarına oturmaktan iyidir en azından bel ve boyun fıtığı olmayalım. Pro-Gamer Nitro diye bir koltuk daha buldum. Koltuğu bugün mağaza da deneme fırsatım oldu ama uzun kullanımda ne olur bilemem, marka ya da koltuk hakkında doğru düzgün bir yorumda bulamadım. Galiba XDrive 15'Li alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı