xDrive 15'li sorunlu mu?

paaradox

Femtopat
Merhaba, şimdi ben xDrive 15’li koltuk aldım. 3 sorun yoksa herkeste mi var bilmiyorum. Bunlar sizde de var mı?
1- Koltuk hareket edince tekerlikten böyle metal sesi geliyor.
2- Koltuk geri doğru yatırırken yavaş yavaş gelince gıcırdama yapıyor ama hızlıca yapınca ses çıkmıyor.
3- Geri yatırınca koltuk sallanma var hafif. Sizde de var mı bunlar?
Not: Madde halinde yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam attığınız video kurulum videosu ben kurulumu yaptım zaten benim bahsettiğim sorunlar farklı kurulum videosu istemedim ben :)

Merhaba, şimdi ben xDrive 15’li koltuk aldım. 3 sorun yoksa herkeste mi var bilmiyorum. Bunlar sizde de var mı?
1- Koltuk hareket edince tekerlikten böyle metal sesi geliyor.
2- Koltuk geri doğru yatırırken yavaş yavaş gelince gıcırdama yapıyor ama hızlıca yapınca ses çıkmıyor.
3- Geri yatırınca koltuk sallanma var hafif. Sizde de var mı bunlar?
Not: Madde halinde yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.
Ben de 1 hafta oldu alalı haraket edince metal sesi gelmesi çok normal tekerler metal çünki ve metal olması güvenilir. Arkaya yaslanınca küçük gıcırdamalar bende de oluyor. Sallanma mevzusu bir fonksoyon. Koltuğu yukarı aşağı yapan kolu sola dogru ittirdiğinde geri yatırdığın zaman koltuğu yaylanma oluyor. Istersen koltuğu tekrardan dik konuma getirib o kolu sağa doğru çekersen yaylanma fonksiyonu kapanıyor. Yazım hatası olduysa kusura bakma. Azerbaycanlıyım da😀

banada cevap verin lütfen.
xdrive 15li modelini bugün aldım ve maksimum seviyeye yakın derecelere ve maksimum seviyede yatırma ayarı oluyor ama o derecelerde kolu yeniden çektiğimde geri gelmiyor fakat daha az derecelerde yatırdığımda kolu çektiğimde geliyor normalmi gelmemesi

banada cevap verin lütfen.
xdrive 15li modelini bugün aldım ve maksimum seviyeye yakın derecelere ve maksimum seviyede yatırma ayarı oluyor ama o derecelerde kolu yeniden çektiğimde geri gelmiyor fakat daha az derecelerde yatırdığımda kolu çektiğimde geliyor normalmi gelmemesi
Bende öyle bir problem olmadı, şirketle iletişim kurup değiştir bence.Geriye yatma mekanizmasında bir problem ola bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı