xDrive akıncı alınır mı?

Arpenix

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda büyük bir süre harcıyorum, özellikle oyun oynarken.
Video editlediğim zamanlarda da sırtımın ağrıdığını hissedebiliyorum.
Yaşadığım şehirdeki bayisine gidip orda ki çalışanın tavsiye ettiği koltukları denedim ("bora,15'li,1453 ve akıncı").
Konfor olarak "1453" uygun bir model gibi geldi ama bu koltuğu kullanırken ders de çalışcağım.
Beni sürekli dik konumda tutması gerektiği için akıncı'yı tercih etmeyi düşünüyorum.
Akıncı dik konumdayken öne doğru direnç uyguluyor benim dik durmamı sağlıyabilir hemde 1453'e göre yastıkları daha büyük.
Sizde bahsettiklerimden yada herhangi bir xdrive koltuğunu kullandıysanız, fikrinizi belirtirseniz bana yardımcı olursunuz.

Sakın alma kardeşim. Ben farklı bir modelini aldım, koltuğun oturma yeri yamuk duruyor(sol taraf aşağıda, bir sürü dikiş hatası var(çok aceleye gelmiş), aynı şekilde kaynak hataları da var ve alt plastiği kırık geldi, koltuk olması gerekenden çok daha geriye yatıyor ve kesinlikle olması gerekdiği gibi dik durmuyor, Bu koltuk yüzünden belim ağrıyor desem yalan olmaz, çöpe atmayı bile düşünüyorum aslında da o kadar para verdik. Satış sonrası muhatap bulamıyorsunuz bu arada, tüketici haklarına verseniz aylar sonra cevap geliyor ve muhtemelen size montaj hatası vs. deyip geçiştirecekler. Bu yüzden almayın ve aldırtmayın. Sorunumu kesinlikle çözmediler, bu saatten sonra da çözecek gibi durmuyorlar, müsait zamanda bunu letgo 'dan falan satıp kendime adam gibi bir tane almayı düşünüyorum.
Uygun fiyatlı olarak Rampage marka olanlara bakabilirsin, kardeşimin arkadaşında var, memnundu en son.

Sakın alma kardeşim. Ben farklı bir modelini aldım, koltuğun oturma yeri yamuk duruyor(sol taraf aşağıda, bir sürü dikiş hatası var(çok aceleye gelmiş), aynı şekilde kaynak hataları da var ve alt plastiği kırık geldi, koltuk olması gerekenden çok daha geriye yatıyor ve kesinlikle olması gerekdiği gibi dik durmuyor, Bu koltuk yüzünden belim ağrıyor desem yalan olmaz, çöpe atmayı bile düşünüyorum aslında da o kadar para verdik. Satış sonrası muhatap bulamıyorsunuz bu arada, tüketici haklarına verseniz aylar sonra cevap geliyor ve muhtemelen size montaj hatası vs. deyip geçiştirecekler. Bu yüzden almayın ve aldırtmayın. Sorunumu kesinlikle çözmediler, bu saatten sonra da çözecek gibi durmuyorlar, müsait zamanda bunu letgo 'dan falan satıp kendime adam gibi bir tane almayı düşünüyorum.
Uygun fiyatlı olarak Rampage marka olanlara bakabilirsin, kardeşimin arkadaşında var, memnundu en son.
Mağazada çok da rahat duruyordu, rampage markasının koltuklarını büyük bir yüzdesinin plastikten olduğu için almak istemiyorum.
Yayıncılar da vesayre gördüğüm için iyi bir marka olarak görüyorum (xdrive'ı).

Mağazada çok da rahat duruyordu, rampage markasının koltuklarını büyük bir yüzdesinin plastikten olduğu için almak istemiyorum.
Yayıncılar da vesayre gördüğüm için iyi bir marka olarak görüyorum (xdrive'ı).
Belki de bana hatalı üretim gönderdiler, bilemiyorum, ama ürünün arkasında durmadılar.

WhatsApp Image 2022-10-01 at 22.47.47.jpeg
WhatsApp Image 2022-10-01 at 22.47.50.jpeg
WhatsApp Image 2022-10-01 at 22.47.49.jpeg
WhatsApp Image 2022-10-01 at 22.47.49 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-10-01 at 22.47.48 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-10-01 at 22.47.48.jpeg

Amacım kesinlikle markayı veya ürünü yıpratmak değil, yaşadıklarımı paylaşıyorum ve başkalarının yaşamamasını istiyorum. Kol dayama kısımları ayrıca yalama oldu, bezinde boya atması ve yırtılmalar başladı. Uzun süreli kullanılabilecek bir ürün değil.

Son düzenleme:
Belki de bana hatalı üretim gönderdiler, bilemiyorum, ama ürünün arkasında durmadılar.

Eki Görüntüle 1533205Eki Görüntüle 1533210Eki Görüntüle 1533209Eki Görüntüle 1533208Eki Görüntüle 1533206Eki Görüntüle 1533207
Amacım kesinlikle markayı veya ürünü yıpratmak değil, yaşadıklarımı paylaşıyorum ve başkalarının yaşamamasını istiyorum. Kol dayama kısımları ayrıca yalama oldu, bezinde boya atması ve yırtılmalar başladı. Uzun süreli kullanılabilecek bir ürün değil.
Hocam ben xdrive ile xprime farklı markalar diye biliyorum.
Ayrıca 2 yıl garanti verdiler, zaten 2 yıl sonra ünide olmuş olucağım.

Hocam benim önerim size IKEA Markus olur. Çok memnunum fiyatları aynı sanırım isterseniz gidip deneyin asla pişman olmazsınız. Deridense kumaş çok daha iyi tercihtir.

Hocam benim önerim size IKEA Markus olur. Çok memnunum fiyatları aynı sanırım isterseniz gidip deneyin asla pişman olmazsınız. Deridense kumaş çok daha iyi tercihtir.
Hocam zaten "Akıncı" modeli kumaş, bu günde görüp deneyimledim.
Üstüne yemek gibi birşey döküldüğü zaman kolayca çıkacağını söylediler.
Ayrıca kafalık olması lazım önerdiğiniz modelin kafalığının rahatsız edeceğini düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1533205Eki Görüntüle 1533210Eki Görüntüle 1533209Eki Görüntüle 1533208Eki Görüntüle 1533206Eki Görüntüle 1533207
Dostum senin aldığın xDrive değil xPrime çakması yani. Ben yaklaşık 1 senedir xdrive akıncı kullanıyorum yazın derisinin biraz yakması dışında hiçbir sorun yaşamadım gayet rahat.

Dostum senin aldığın xDrive değil xPrime çakması yani. Ben yaklaşık 1 senedir xdrive akıncı kullanıyorum yazın derisinin biraz yakması dışında hiçbir sorun yaşamadım gayet rahat.
Doğru söylüyorsun, ben markaları karıştırmışım kusura bakmayın. Ben her halukarda bu saatten sonra merdiven altı bir işletmeden herhangi bir ürün almam. Sadece koltuk için söylemiyorum, aldıysam sorun çıkıyor çünkü.

Bu gün akıncı almak yerine göktürk modelini tercih ettim.
Şu an rahat bir şekilde kullanıyorum sadece biraz boyunluk rahatsız ediyor zaten çıkarılıp takılabiliyor.
Birde ürün sıfır olmasına rağmen deride küçük bir içe çökme var yanlıklarda koltuğun kalitesini etkilemiyor çok da kafaya takmadım, uzun süre deneyimlediktem sonra tecrübelerimi yazıcağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı