xDrive Akıncı mı yoksa xDrive Fırtına mı?

Mesela 0.5/1 saat arası kullanımlarda çok faydası yok ama 2-3 saat kullanımlarda gerçekten öteki sandalyelere göre rahatlığı hissediyorsunuz. Ve bu sandalyeden sonra başka bir sandalye kullanmak rahatsız ediyor. Kol destek kısmı olmayan bir sandalyeden sonra buna geçtiğimde çok rahatlamıştım.
Ben de bugün Fırtına siparişi verdim. Verdikten sonra gördüm ve ürktüm. Ses şikayetleri rahat değil diyenler çok yorumlarda. Siz hala memnun musunuz? Ses sorunu var mı?

Ben de bugün Fırtına siparişi verdim. Verdikten sonra gördüm ve ürktüm. Ses şikayetleri rahat değil diyenler çok yorumlarda. Siz hala memnun musunuz? Ses sorunu var mı?
Bende ses sorunu sadece geriye yatırırken var. Kilitliyken sorun yok. Rahatlığında sıkıntı yok. Eksik ve hatalı ürün gönderiyorlar arada. O zaman biraz bekliyorsunuz. Bana arabayla ekip gelmişti. Hatalı ürün değişimi için.

xDrive Akdeniz modelini kullanan ve öneren var mı acaba? Yakın zamanda koltuk almayı düşünüyorum. Fırtına ve Akdeniz arasında gidip geliyorum.

xDrive Akdeniz modelini kullanan ve öneren var mı acaba? Yakın zamanda koltuk almayı düşünüyorum. Fırtına ve Akdeniz arasında gidip geliyorum.
Ben de Akdeniz düşünüyordum. Bugün Fırtına siparişi verdim. Bu aralar isteseniz de alamazsınız. Hiçbir yerde stoğu yoktu. www.gamemar.com’dan aldım. Orada Akdeniz var bir kaç stoğu bulunuyor. Benim istediğin sade siyah rengi olmadığı için. Fırtına aldım oradan. Stoğa girince 2000₺ olacak koltuklar acele edin isterseniz.

Ben de Akdeniz düşünüyordum. Bugün fırtına siparişi verdim. Bu aralar isteseniz de alamazsınız. Hiçbir yerde stoğu yoktu. www.gamemar.com’dan aldım. Orada Akdeniz var birkaç stoğu bulunuyor. Benim istediğin sade siyah rengi olmadığı için. Fırtına aldım oradan. Stoğa girince 2000₺ olacak koltuklar acele edin isterseniz.

Hocam Ankara'daki mağazalarına gidip Akdeniz ve Fırtına modelini deneyimleyeceğim bu hafta içerisinde. Akdeniz sanırım daha yeni bir model onu merak ettiğim için bir bakmak istedim. Kardeşim Fırtına kullanıyor bir şikayeti olmadı. İndirimlerde MSI Mag CH 120X adlı koltuğu almayı düşündüm 2000₺ idi fakat boy - kilodan ötürü sorun yaşarım diye güvenemedim almadım. ( Boy 1.85, kilo 82 )

Akdeniz ve fırtına arasında tasarım farkı var sadece bir de, oturma yerinin eni birinde 45 birinde 47cm derinliği 54 ötekinde 56 cm. Ufak farklar var. Amortisör sistemi malzeme aynı diye Fırtına aldım. Yoksa siyahını bulsam sade Akdeniz alacaktım. Gelsin bakalım. Buraya paylaşırım.

Akdeniz ve fırtına arasında tasarım farkı var sadece bir de, oturma yerinin eni birinde 45 birinde 47cm derinliği 54 ötekinde 56 cm. Ufak farklar var. Amortisör sistemi malzeme aynı diye fırtına aldım. Yoksa siyahını bulsam sade Akdeniz alacaktım. Gelsin bakalım. Buraya paylaşırım.

Teşekkür ederim yorumunuz için. İncelemenizi bekliyorum hocam sağlıcakla kalın. 🙂

Geri
Yukarı