xDrive Sancak Oyuncu Koltuğu Nasıldır?

Koltuk arayışı içerisindeyim. Alınır mı?
Şuanda dediğiniz modeli kullanıyorum 1500 TL iken almıştım. Bı sorun yaşamadım kurulumu biz yapmıştık. Öyle aman aman oturdugunuzda çok rahat demezsiniz muhtemelen ama hiç rahat değilde demezsiniz ikisinin arası. Bütçeniz buna yetiyorsa alabilirsiniz

Exvega Andromeda onerebilirim daha uyguna.

Exvega Andromeda onerebilirim daha uyguna.
Alan kişiler kargoda sıkıntı yaşadıklarını belli etmişler bu yüzden biraz çekindim.

Bende tam exvega almayı düşünürken bu kargolama, iade gibi olaylar yüzünden almak istemedim en iyisi fiziksel mağazadan deneyip almak ben xDrive ve IKEA mağazasına gidip orada deneyip rahat hissettiğimi alacağım.
Koltuk gibi bir ürünü almanın en iyi yolu deneyerek almak ancak yeterli zamanı bulamadığım için sipariş vermek zorundayım. Sancak siparişini verdim. Dilerseniz aldıktan sonra yorumumu iletirim.

Deneyimini aktarırsan çok iyi olur. Hayırlı olsun bu arada umarım kargon sıkıntısız gelir.
Teşekkürler. Sizi haberdar edeceğim.

Deneyimini aktarırsan çok iyi olur. Hayırlı olsun bu arada umarım kargon sıkıntısız gelir.
Ürün elime ulaştı. Montajını yaptım ve yaklaşık 2-3 saattir oturuyorum. Herhangi bir rahatsızlık hissetmedim. Tabii ki de koltuk gibi bir ürünü bu kadar kısa sürede test etmek mümkün değil. İleride tekrardan güncellerim yorumlarımı. Bunun haricinde görünüşü tam istediğim gibi. Siyah-kırmızı versiyonunu aldım. Görseldekinden farksız geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı